Facebook Twitter E-mail
4. srpna 2015

Blesková SOUTĚŽ o lístky na Fantastickou čtyřku!

Bando naše milovaná, máme tu pro vás jednu naprosto luxusní specialitku :) Nás oblíbený partner a sponzor výher pro náš nedávný SerialZoneCon, společnost Comicspoint, získal a pro šťastné výherce věnoval celkem 6 vstupenek na předpremiéru filmu Fantastická čtyřka, která se odehraje v Praze příští středu (12.8.) v kině Atlas v 8 hodin večer. Jediné, co musíte udělat, je odpovědět na zapeklitou otázku v naší soutěži a pak si držet pěsti, aby se na vás usmálo štěstí a Fruiko vás vylosoval.

Každý se tří výherců získá celkem dvě vstupenky, abyste mohli udělat radost někomu dalšímu a do kina nešli sami. Soutěž má tentokrát pouze jediné kolo a končí již ve čtvrtek v noci, takže to nenechejte na poslední chvíli, pokud chcete mít šanci vyhrát.

Opakuji, promítání proběhne příští středu v Praze, změna místa není možná. Soutěžit můžete už nyní a to na obvyklém místě.

Hodně štěstí všem!

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Anduska
před 120 týdny
Pravda, chtělo by to vstupenky s vlastním výběrem místa promítání. Na...
megawir
před 120 týdny
nabízíme co máme :) tedy předpremiéra v Praze, jiná místa budou třeba...
WhiteSparkle
před 120 týdny
Na novou F4 jsem zvědavá a bydlím v Praze, tak třeba to vyjde! :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY