Facebook Twitter E-mail
7. srpna 2015

Keiynan Lonsdale bude novou posilou pro The Flash

The Flash je jedna z nejpoveděnějších novinek, které loni na velké pětce odstartovaly. Nyní se chystá na svou druhou sérii, kde bude muset svou pozici obhájit. Pár střípků z nadcházející řady prozradili tvůrci během letošního Comic-Conu, ale to už je pár týdnů zpátky a nyní se objevují nové informace.

Bylo oznámeno, že ve druhé sérii se představí mladý australský herec Keiynan Lonsdale. Toho si mohou pamatovat fanoušci seriálu Dance Academy, objevil se také v novém filmu Insurgent (Rezistence).

Ve Flashovi se představí během zimních epizod a zahraje si postavu zvanou Kid Flash. Občanským jménem je Wally West podle komiksů synovec Iris West (Candice Patton) a manžel Lindy Park (Malese Jow).

K tomuto obsazení se nechal slyšet výkonný producent Andrew Kreisberg: „Stejně jako když jsme poprvé viděli Granta, tak i u Keiynana jsme okamžitě věděli, že ztělesňuje všechny potřebné ingredience pro hrdinu. Jsme nadšení, že můžeme v seriálu představit tuto oblíbenou postavu.“

Bylo také oznámeno, že se v seriálu představí Michael Ironside. Tento zkušený herecký veterán má na kontě nespočet seriálových i filmových rolí, namátkou se objevil například ve Smallville, Pohotovosti či Odložených případech.

Jeho postava rozhodně nebude patřit mezi ty kladné. Zahraje si Lewise Snarta, odcizeného otce Leonarda a Lisy. Násilný tatík se vydal na dráhu zločince a s pestrým kriminálním záznamem se nyní vypravil do Central City, aby připravil něco, co uvrhne oba jeho potomky do nebezpečí. Objeví se ve třetí epizodě druhé řady, což znamená, že se v ní dočkáme znovu i Wentwortha Millera (Leonard Snart) a Peyton List (Lisa Snart).

Již během Comic-Conu byl oznámena účast dalších dvou postav. Teddy Sears se představí jako Jay Garrick a Shantel VanSanten si zahraje Patty Spivot.


Co na nové tváře pro druhou řadu říkáte? Těšíte se až seriál na podzim opět odstartuje?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lill
před 115 týdny
Na nové postavy sa teším, aj keď som ich zatiaľ nikde nevidela :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY