Facebook Twitter E-mail
7. srpna 2015

Pro Chicago P.D. bude práskat Clancy Brown

Během posledních pár týdnů bylo kolem Chicaga docela živo, hasiči z Chicago Fire hlásili do svého sboru dvě nové posily a i Chicago Med oznámilo příchod válečného veterána, jen u Chicaga PD bylo ticho po pěšině. To se však dneškem mění.

V nové řadě se představí ostřílený herec Clancy Brown, kterého si můžete pamatovat díky ikonické roli kněze Justina Crowea v seriálu Carnivale nebo můžete znát jeho hlas z mnoha animovaných seriálů. Naposledy se však představil jako generál Wade Eiling v seriálu The Flash.

Nyní se objeví jako Eddie Little, bývalý vězeň, kterého během svého pobytu za mřížemi poznal Hank Voight (Jason Beghe). Ten se s ním nyní znovu spojí a bude ho používat jako informátora. Poprvé se představí hned v premiérové epizodě nové řady.

Zároveň bylo také oznámeno, že se i v třetí řadě vrátí Markie Post, která hraje Bunny Lindsay, matku Erin (Sophia Bush). Což tedy jistě znamená, že se ještě vrátíme k tomu, co se odehrálo v závěru druhé série, kdy Erin vrátila Hankovi svůj odznak.

Třetí řada Chicaga PD se vrátí na televizní obrazovky stanice NBC 30. září.


Co na nového hosta říkáte? Už se těšíte, až vypukne třetí řada?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 114 týdny
Jo, to mám podobně. Mě ta její matka taky leze krkem. Doufám, že letos...
justynajohnson
před 114 týdny
Na všechny z Chicaga se těším,bude sranda
plavacek2000
před 113 týdny
Moc se těším a plně souhlasím s tím,že by se Bunny vracet nemusela :D...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY