Facebook Twitter E-mail
6. srpna 2015

Prison Break je oficiálně zpátky!

Již v lednu 2015 se začalo spekulovat o tom, že by se kultovní drama Prison Break (Útěk z vězení) mohlo dočkat pokračování ve formě minisérie. V červnu tyto informace sílily a nyní je již stoprocentně jisté, že se nových epizod skutečně dočkáme!

Ředitel stanice Fox Gary Newman dnes během TCA (Television Critics Association) oznámil, že drama vstává z mrtvých. Tvůrce a výkonný producent seriálu Paul Scheuring aktuálně píše scénář k první epizodě.

Bylo potvrzeno, že se v nových epizodách vrátí oba bratři v podání herců Wentwortha Millera a Dominica Purcella. Desetidílná limitovaná série je v současnosti charakterizována jako sequel. Příběh se bude odehrávat několik let po událostech z konce čtvrté řady.

Minisérie bude ignorovat většinu dějových linek ze závěrečné dvouhodinovky, která se v USA v televizi nevysílala a byla pouze vydána jako doprovodný materiál na DVD. Nicméně ředitelka Dana Walden uvedla, že minisérie dodá fanouškům logické vysvětlení toho, proč jsou všechny postavy naživu. „Bratři a další ikonické postavy se vrátí a nové díly zodpoví některé otázky ze seriálu.“

Prison Break se na televizní obrazovky vrátí v roce 2016.


Tak co říkáte? Jste rádi, že se s Michaelem a Lincolnem opět setkáme? O čem by nové epizody měly být? Budete se koukat, nebo pro vás seriál skončil čtvrtou řadou?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

STOUPA
před 131 týdny
Bomba, jeden z mých nejoblíbenějších seriálů.
TheLuky12
před 130 týdny
Je to tak, seriál skončil 22. dílem. 23. a 24. pak byl ten film, který...
Crazy-Nut*
před 120 týdny
Wow, jsem v šoku, že chce se obnovovat ukončený seriál :O milovala jsem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY