Facebook Twitter E-mail
7. srpna 2015

Rozhovor s tvůrcem o finále čtvrté řady Baby Daddy

Přinášíme vám rozhovor rozebírající události z poslední epizody a také se dozvíte něco málo o chystané páté sérii. Kdo si ale nechce zkazit překvapení, jelikož ještě díl neviděl, ať dál raději nečte, článek samozřejmě obsahuje spoilery.

V závěrečné scéně Ben přerušil obřad a umožnil tak Dannymu, aby požádal Riley o ruku!
Chtěli jsme, aby se ty děti začaly usazovat, vyrůstat a činit velká rozhodnutí. Byl to velmi vypracovaný krok, protože pár Danny a Riley jsem měl od počátku v plánu.

Mám pocit, jako by tou žádostí Danny přeskočil několik kroků. Proběhla nějaká debata o tom, zda to není příliš brzy?
Měli jsme pocit, že si to zasloužil, když vezmeme v potaz, kdo Danny je. Samozřejmě to bude mít nějaké následky, ale nemyslím si, že jsme to přehnali. Je to něco, co by někdo jako Danny v tu chvíli udělal. Diskutovali jsme o tom dost, protože i Ben má mezi scenáristy své fanoušky.

Víte, jaká bude odpověď?
Ano. Máme přesnou představu, jakým směrem se bude v páté řadě jejich vztah vyvíjet.

Bude následovat nějaký časový skok, nebo se vrátíme přesně do toho momentu?
Od každého něco. V první epizodě uvidíte dohru žádosti o ruku a pak skočíme o měsíc později. Chtěli jsme ukázat vztah Dannyho a Riley někde uprostřed. Ne se věnovat začátku jako u Bena a Riley a jejich prvního trapného rande. Chtěli jsme prozkoumat nové území.

Když jsme spolu naposled mluvili, řekl jste, že čtvrtá řada rozsekne milostný trojúhelník. Čili to můžeme oficiálně ukončit?
Přesně tak. Ve čtvrté a páté epizodě se budeme zabývat Benem, jak se smiřuje s tím, že ji ztratil. Ale ti dva si jsou souzeni a my musíme nechat Bena dospět a vyřešit si, co chce od života.

Vždycky jste tušil, že ten pravý je Danny?
No, musím se přiznat, že občas byly pochyby. Nejvíc jsem měl namále, když jsme natáčeli epizodu se scénou ve vlaku, což je jedna z mých nejoblíbenějších. To jsem zašel do scenáristické místnosti s tím, že bychom to možná měli promyslet.

Bylo překvapení, že Ben na svatbě začal s oním proslovem. Je to náznak toho, že dospívá?
Potřebovali jsme divákům ukázat, že Ben s jejich vztahem nebude mít problém. Podle mě je vztah bratrů to nejlepší na seriálu. I když se pohádají, pořád drží při sobě. Benovi ale až do předchozí epizody chyběla informace, že Danny Riley miluje celý život.

A kde tohle zanechává Bonnie a Brada?
Stále nejsou manželé, když začne pátá řada, ale opravdu se snaží. Nebudou to mít jednoduché.


Jste rádi, že se konečně vyřešilo budou spolu nebudou spolu? Těšíte se na další řadu?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lenka Judinová
před 107 týdny
Neviete náhodou kedy vychádza piata séria? Ďakujem za odpoveď!
ševča
před 93 týdny
Další příklad páru, který mohl být fakt dobrý, ale tak to natahovali, až ho...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY