Facebook Twitter E-mail
7. srpna 2015

Criminal Minds: Vrátí se příští sérii Paget Brewster?

Kriminální seriál Criminal Minds (Myšlenky zločince) na podzim uvede již svou jedenáctou řadu, která přišla o jednu z hlavních postav. Po roce seriál opustila herečka Jennifer Love Hewitt, která se loni představila jako zvláštní agentka Kate Callahan. O její náhradě jsme vás informovali během června a je tedy jasné, že ji zastoupí herečka Aisha Tyler.

Většině fanouškům však k srdci přirostla agentka Emily Prentiss v podání Paget Brewster. Ta seriál opustila na konci sedmé řady a vrátila se pouze na skok během jubilejní 200. epizody. Spoustu diváků by dozajista potěšilo, kdyby se herečka vrátila a zdržela se o něco déle. Pokud k této skupině patříte i vy, máme pro vás špatné zprávy. Brewster je momentálně časově vytížena a natáčení Criminal Minds by nestíhala.

„Doufala jsem, že se budu moct zastavit na pár epizod, protože mojí kamarádce A.J. Cook (J.J.) zrovna končí mateřská dovolená,“ sdělila Brewster během tiskové konference. „Ale časově nám to nevyšlo.“ Je totiž zavázána k nové komedii Grandfathered. „A.J. mi kvůli tomu volala a já jí řekla, že pokud nebudu pracovat na Grandfathered, tak do toho půjdu. Tenkrát jsem ještě nevěděla, že dostaneme objednávku na celý seriál. Prostě to nevyšlo, což mě moc mrzí, protože je všechny zbožňuju. I scenáristy, se všemi jsme stále přátelé… Ale prostě to nevyšlo, což je škoda. Fakt jsem do toho chtěla jít.“

Na druhou stranu se však během druhé epizody jedenácté série představí herečka Marisol Nichols, kterou si můžete čerstvě pamatovat jako agentku Zoe Keats ze seriálu NCIS (Námořní vyšetřovací služba). V Criminal Minds ztvární Natalie Colfax, nejlepší agentku z losangelské základny FBI. Herečka si zahrála také v seriálech 24 (24 hodin), GCB, Cold Case (Odložené případy) a dalších.


Mrzí vás, že se Paget Brewster v seriálu nakonec neukáže? Co říkáte na nový casting?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY