Facebook Twitter E-mail
7. srpna 2015

Agents of S.H.I.E.L.D.: Osud Jemmy a castingové střípky

Od finále druhé série seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. uběhly již tři měsíce a až nyní se konečně dočkáváme prvního komentáře k šokujícímu zvratu. Na samotném konci epizody byla jedna z hlavních postav pohlcena kamenem kree a nad jejím osudem visí velký otazník. Jelikož je herečka Elizabeth Henstridge, představitelka Jemmy Simmons, stále součástí seriálu, většina fanoušků si odvodila, že její postava tento útok přežije. Po odvysílání finálového dílu se zvedla vlna diskuzí plných fanouškovských teorií. Co se s Jemmou stalo?

„Celkem brzy se dozvíte, co se Simmons stalo,“ prozradila Henstridge během úterní tiskové konference. „Tato zkušenost ji rozhodně změnila a tento její zážitek bude mít dopad na celou sérii – je to jako její hlavní myšlenka nebo tak něco.“ Henstridge pochopitelně nemohla prozradit, co přesně se Jemmě stalo, ale přiznala se, že když onu scénu točila, v životě by neuhodla, jak to s ní nakonec ve třetí sérii dopadne. „Upřímně jsem netušila, že to vezmou až tak daleko,“ uvedla. „Myslela jsem si, že skončí nejspíš uvnitř toho kamene. V pasti. Ale všechny moje nápady jsou nuda. Naši scenáristé mají mnohem lepší představivost.“

Jedna z teorií byla také možnost, že se Simmons vrátí zpět, ale už to nebude ta samá Simmons jako předtím. I k této myšlence se herečka vyjádřila: „Bude zajímavé sledovat, zda se její názor na Inhumans nějak změnil a jak to ovlivní její vztahy s ostatními.“ Ať už se ale stane cokoliv, Henstridge je připravená se s touto výzvou poprat: „Bude pro mě skvělé ponořit se do toho všeho.“

Co se týče castingových střípků, těšit se můžete na návrat herce Blaira Underwooda, který se minulou sérii představil jako bývalý manžel agentky May. Nově se k týmu přidá herec Andrew Howard (Hatfields & McCoys), který se bude objevovat jako agent Banks. Agent Banks je velmi autoritativní a zastrašující. A do třetice se v seriálu ukáže herečka Constance Zimmer (UnREAL), která ztvární vedoucí agentury, jež se živí lovem Inhumans.


Jaká je vaše teorie o osudu Simmons? Potěšil vás nový casting? Těšíte se na třetí sérii?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Director of SHIELD
před 223 týdny
Skvěle. Jemma je zpátky. Já věděl, že to přežije.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY