Facebook Twitter E-mail
7. srpna 2015

Crossover Bones/Sleepy Hollow: Víme datum i detaily příběhu

Jedno slovo? Halloween! Booth s Brennanovou se letos během slavného strašidelného svátku ocitnou uprostřed své vlastní noční můry. Stanice Fox potvrdila, že očekávaná crossoverová událost mezi seriály Bones (Sběratelé kostí) a Sleepy Hollow (Ospalá díra) bude odvysílána ve čtvrtek 29. října.

Během letní tiskové konference TCA byly kromě data vysílání oznámeny i další lákavé informace, po kterých zvědaví fanoušci dychtivě lapají. Zde je doslovný překlad zveřejněné tiskové zprávy:

V Bones dojde k hrůzostrašnému objevu lidských ostatků. Vyšetřování zavede Brennanovou a Bootha na lov dalších střípků informací. Právě během vyšetřování duo narazí na Ichaboda Cranea a Abbie Mills, kteří sami hledají své vlastní odpovědi. Čtveřice si brzy uvědomí, že všichni pátrají po jednom a tom samém důkazu. Rozhodnou se proto spojit síly a záhadu vyřešit.

V ihned následující epizodě Sleepy Hollow budou intriky pokračovat, když se dávný nepřítel Ichaboda vrátí ze záhrobí. Ichabod a Abbie budou potřebovat forenzní pomoc a zkušenosti na pokročilé úrovni, aby zloducha zastavili. Obrátí se proto na Bootha s Brennanovou, aby společně odhalili tajemství z 18. století za využití vědy 21. století.

Výkonný producent Clifton Campbell prozradil, že nápad ihned nadchl celý scenáristický tým. „Místnost se hned naplnila energií. Ta kreativní svoboda je obrovská. Oba seriály se na první pohled zdají úplně odlišné, když se nad tím ale zamyslíme, v jádru sdílí podobnost: Oba se zabývají záhadami, intrikami a metodologickým vyvozováním. Samozřejmě u obou je společné také silné partnerství obou postav. Vytvoření crossoveru pro nás bylo výzvou, ale věříme, že fanoušci budou s výsledkem velmi spokojení.“

Producent Michael Peterson crossover dokonce připodobnil k Akta X, kdy hodinovka v Bones je jako Scullyová (zobrazena z logické perspektivy) a hodinovka ve Sleepy Hollow je jako Mulder. Jejich spojením tak vznikne výborná dvouhodinová událost, kterou fanoušci obou seriálů budou milovat.


Těšíte se na zmíněný crossover? Jaký máte pocit z nyní prozrazených informací? Myslíte, že z toho opravdu může vzniknout tak silně pozitivní zážitek, jak nám producenti tvrdí?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IZFNP
před 115 týdny
Nesledujem ani jeden seriál (Bones som vzdala po 6. sérii, SH ani nenačla), ale...
Arkantos
před 115 týdny
Bones velmi nesledujem. Obcasne to vidim v telke ked sa nudim ale nejake...
Koldik
před 63 týdny
Tak musim povedat, ze nechapem ako moze mat Bones 11 serii a Sleepy Hollow chcu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY