Facebook Twitter E-mail
7. srpna 2015

Dustin Ybarra jako další hráč v The Player

Připravovaný akční thriller stanice NBC The Player přivítá do svého týmu další posilu. Tou bude Dustin Ybarra, který si zahraje hned v několika epizodách tohoto nového dramatu.

Ybarra ztvární roli Donovana, úzkostlivého technologického génia, který se dokáže dokonale ztratit v davu. Bude pracovat po boku Alexe (Philip Winchester), kterému bude pomáhat dostávat lidi mimo dosah sítě. Ybarra se v televizním světě zatím příliš nepředvedl, objevil se v drobných rolích v seriálech Battle Creek, The Goldbergs či Californication, má za sebou ale i pár filmů, posledně to byl Ted 2.

The Player pochází od tvůrců oblíbené Černé listiny (The Blacklist) od téže stanice. Hlavním tahounem The Player je Wesley Snipes, který si zahraje šéfa kasína v Las Vegas, jenž spojí své síly s bývalým vojákem Alexem. Společně se budou snažit zabránit zločinům, ve kterých je v sázce opravdu mnoho.


Máte v plánu dát šanci seriálu The Player? Potěšila vás herecká účast Dustina Ybarry?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY