Facebook Twitter E-mail
7. srpna 2015

FX: Víme, kdy se vrátí Fargo, AHS a další!

Letní televizní turné TCA je každoročně zdrojem důležitých a očekávaných informací a novinek ze seriálového světa. Dnes přišla řada na kabelovku FX, která se zprávami rozhodně nešetřila.

Kromě prodloužení The Strain, o kterém jsme vám již psali dříve, stanice také oznámila, kdy se fanoušci můžou těšit na své oblíbené a dlouho očekávané seriály.

Podzimní start si odbude chystaná novinka The Bastard Executioner, která již od její seriálové objednávky netrpělivě očekávají fanoušci po celém světě. Seriál totiž pochází z pera tvůrce legendárního dramatu Sons of Anarchy, Kurta Suttera. FX seriál popisuje jako krví nasáklý středověký epický příběh, který vypráví osudy Wilkina Brattlea, válečníka ze 14. století. Jeho život se navždy změní v momentě, kdy ho okolnosti donutí odložit svůj meč a začít žít život jiného muže: putovního kata.

Informací k páté sérii American Horror Story již od jara padlo velmi mnoho. Hodí se však minimálně zopakovat, že nás čeká opět perfektní hvězdné obsazení, mezi kterým nechybí Lady Gaga, Sarah Paulson, Kathy Bates, Angela Bassett, Wes Bentley, Matt Bomer, Chloë Sevigny, Denis O'Hare, Cheyenne Jackson, Evan Peters a Finn Wittrock.

Po velmi dlouhé době (i když ve srovnání se Sherlockem je veškeré čekání pouze okamžik ;-) ) se vrátí také loňský hit Fargo, který představí desetiepizodní druhou sérii. Jelikož jde o antologii, fanoušci se dočkají nového příběhu, tentokráte zasazeného do roku 1979, a také nových postav a herců v čele s Patrickem Wilsonem, Kirsten Dunst, Jessem Plemonsem a Tedem Dansonem.

Asi už netrpělivě čekáte na avizovaná data, tak tedy zde jsou:

The Bastard Executioner poběží od úterý 15. 9. 2015
AHS: Hotel poběží od středy 7. 10. 2015
Fargo poběží od pondělí 12. 10. 2015

Na které ze zmíněných seriálů se těšíte? Nebo dáte šanci všem třem?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY