Facebook Twitter E-mail
7. srpna 2015

Revenge: Dočká se Nolan svého spin-offu?

Seriál Revenge (Pomsta) se s fanoušky rozloučil letos v květnu ve velkém finále, které pro některé nečekaně skončilo happyendem. Hned po odvysílání finálové epizody se začaly objevovat spekulace, že by se Nolan (Gabriel Mann) mohl dočkat svého spin-offu a seriál by tak v této podobě přežíval dál.

Nadějí byl pilot dramatu Kingmakers, na kterém pracovala jedna z producentek Revenge, Sallie Patrick. „Pohrával jsem si s myšlenkou, že by se v tom jejím seriálu objevila jedna nebo dvě postavy z Revenge,“ prozradil v květnu showrunner Revenge, Sunil Nayar. „Chtěli jsme tyto dva seriály zasadit do stejného světa.“

Bohužel, tento pilot, ve kterém si mimo jiné zahráli i herci Kristin Bauer van Straten (True Blood), Adrian Pasdar (Heroes), Michael Trevino (The Vampire Diaries) a Colin Woodell (The Originals), objednávku na sezónu 2015/2016 nezískal. Tím byly zničeny naděje na tento částečný spin-off.

Během úterní tiskové konference se však ředitel stanice ABC, Paul Lee, o neobjednání tohoto seriálu zmínil. A tím v zarytých fanoušcích Revenge probudil novou naději. „Pilot jsme sice zavrhli, ale… Je to skvělá značka. Ve světě je seriál známý. Nezabrání nám to v tom, abychom to zkusili znovu.“


Patříte mezi vášnivé fanoušky seriálu Revenge? Bude vám v nadcházející sezóně chybět? Přáli byste si spin-off?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

petruska.77
před 119 týdny
A zrovna na Nolana bych se těšila :) a sympatický mi byl v TO i Colin...
Nikolina
před 103 týdny
Ja neviem, na jednej strane áno, pretože Revenge bol fakt perfektný seriál. Na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY