Facebook Twitter E-mail
7. srpna 2015

Chuck: Představitel Jeffa zavzpomínal na staré časy

Od zrušení seriálu Chuck už sice uběhly tři roky, ale přesto na něj fanoušci stále rádi vzpomínají. A nejsou jediní. Na začátku července se při příležitosti Nerd HQ sešla i hlavní dvojice Zachary Levi a Yvonne Strahovski, kteří zodpověděli všetečné otázky věrných fanoušků. Stejně jako Sarah však spoustu věcí zapomněli.

Předevčírem dostal prostor i herec Scott Krinsky, který v seriálu ztvárnil Jeffa Barnese. Na oficiálním Facebooku seriálu zodpověděl několik otázek, které mu fanoušci položili. Nyní si můžete přečíst souhrn těch nejzajímavějších odpovědí.

1. Hudební nadání?

„Nehraju na žádný hudební nástroj, nejsem hudbě nakloněn,“ přiznal Krinsky, přestože jeho postava byla součástí hudebního dua Jeffster. Jednomu fanouškovi však odpověděl, že hraje na bongo a tamburínu. „Neznám moc lidí, kteří hrají na klávesovou kytaru. Takže jsem asi odvedl dobrou práci. V příštím životě ze mě bude rockový hudebník,“ dodal.

2. Nejšílenější věc, kterou musel udělat?

V záplavě otázek se našla jedna, kde někoho zajímalo, jakou nejšílenější věc musel Krinsky za celou dobu natáčení udělat. Scott odpověděl, že si pamatuje soutěž v pojídání Subway sendviče s fotbalovým hráčem Jeromem Bettisem, což ho neskutečně bavilo.

3. Chtěl by trávit čas s Jeffem?

„Nevím, jestli bych s ním chtěl strávit celý den… Ale je to člověk, se kterým bych si skočil na pivo nebo zašel na koncert. Jen bych se musel ujistit, že někdo ví s kým jsem a kdy se mám vrátit.“

4. Jeho nejoblíbenější hláška?

Jeff měl spoustu hlášek, ale která Scottovi utkvěla v paměti nejvíce? Ta, kterou mu sdělila jeho matka: „Vědění je moč.“ (orig.: „Knowledge is powder.“)

5. Improvizace?

Jak už bylo zmíněno, Jeff měl spoustu dobrých hlášek. Je za ně zodpovědný sám Krinsky? „Jeff měl velmi specifický smysl pro humor a měl kopu vtipných hlášek. Ale musím říct, že scenáristé byli skvělí a 99 % těchto hlášek pochází od nich,“ přiznal.

6. Oblíbená scéna?

Sám Krinsky uvedl, že v seriálu zažil spoustu skvělých scén, které si oblíbil. Ale která u něj vítězí? „Vždycky vzpomínám na první vystoupení Jeffstera. Jsou to krásné vzpomínky, protože si pokaždé vzpomenu, jak moc jsem byl nervózní! Ale být součástí hudební skupiny mě neskutečně bavilo. Vždycky, když v obchodě slyším hrát song, se kterým jsme vystupovali, připadám si divně.“

7. Koho by chtěl na opuštěném ostrově?

Jednoho fanouška zajímalo, kterou ze seriálových postav by vzal s sebou na opuštěný ostrov a proč. Mohl si vybrat maximálně dvě. „Saru, protože umí lidem nakopat zadek. A Supráka, protože by bylo super trávit s ním čas. A Sarah by nás ochránila.“

8. Je Scott vášnivým hráčem videoher?

Některým fanouškům svou odpovědí na tuto otázku možná zkazil iluze. „Ne, věřte tomu nebo ne, ale nejsem. Nerad vás zklamu, ale videohry nehraju. Jednu dobu jsem hrával Angry Birds. Bojím se, že se na hrách stanu závislý.“

A bonus na konec!

Scott seriál neviděl od doby, co byl zrušen.
V seriálu chutná WC kostka jako cukrová vata.
Nejčastěji potkává ze svých bývalých kolegů Saru Lancaster.


Patříte k fanouškům seriálu Chuck? Oblíbili jste si duo Jeffster? Na které scény vzpomínáte nejraději vy?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

majka147
před 153 týdny
Ach tento seriál bol je a vždy bude pre mňa srdcovka. Keby nebolo Chucka niesom...
Gabik.029
před 153 týdny
Myslím, že filmu (nebo minisérie) se ještě dočkáme, jen to bude pár let...
24ron24
před 153 týdny
Zlato už sa poznáme dosť dobre, takže poznáš moju odpoveď :D Len tak skoro...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY