Facebook Twitter E-mail
8. srpna 2015

Bones odhaluje pohlaví dítěte a také nového hosta

Seriál Sběratelé kostí (Bones) na podzim odstartuje už svou jedenáctou sérii a podle nejnovějších informací rozhodně nepůjde o poklidný start.

K obsazení se na první dvě epizody připojí herečka Kim Raver. Tu si můžete pamatovat jako Teddy ze seriálu Chirurgové (Grey's Anatomy) nebo Audrey ze seriálu 24 hodin. Obsazení její role bylo oznámeno poté, co nemocniční dramatický pilot The Advocate, ve kterém měla hrát hlavní roli, nebyl vybrán pro letošní sezónu.

Popis její role však zní zajímavě, protože Kim se představí jako zvláštní agentka FBI Grace Miller, která se podílí na vyšetřování kolem zmizení Seeleyho Bootha (David Boreanaz).

Druhá dnešní informace se týká potomka, kterého čekají Brennanová (Emily Deschanel) a Booth. Bylo prozrazeno, že jejich dceři Christine přibude malý bráška.

„Nebudu vám prozrazovat jméno, ale Brennanová bude mít kluka a užijeme si s ní, jako s matkou, hodně zábavy, “ prozradil výkonný producent Michael Peterson. „Brennanová se stane domácí učitelkou pro Christine a bude velmi zábavné sledovat příběhy o tom, jak se zapojuje do její školní výuky.“

Deschanel je sama matka dvou chlapců a obě její těhotenství byla vepsána do seriálu. Je nadšená z nového přírůstku pro seriál, ale očekává, že to změní rodinnou dynamiku. „Vždy, když do rodinu přibude dítě, tak to ovlivní celou rodinu. Je to obrovská změna pro všechny, rodiče i ostatní sourozence. Oni byli středem dění, ale nyní se musí o pozornost rozdělit, a to je výzva. Ať už se to ukazuje přímo nebo nepřímo, má to vliv na další dítě,“ prozradila herečka a pokračovala: „I s veškerou pomocí, kterou mám, je velmi náročné mít dvě děti. Snažím se ujistit, že mám čas na obě a musím žonglovat s nejrůznějšími věcmi. Myslím, že to pochopíte až uvidíte letošní příběh.“

Na nové díly Bones se můžete těšit již 1. října.


Tipovali jste pohlaví dítěte správně? Co myslíte, že se stane v úvodu jedenácté řady?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

HonZajs000
před 115 týdny
A tady máme foto rovnou z placu. :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY