Facebook Twitter E-mail
8. srpna 2015

The Mindy Project: Dva manželé pro Mindy?

Komedie The Mindy Project je jedním z mála seriálů, které se dočkaly obnovení poté, co je jejich původní domovská stanice zrušila. Letos tak učinila stanice Fox, nicméně seriál převzala streamovací služba Hulu, která Mindy nadělila dvě nové série.

Ačkoliv se seriál vrátí na obrazovky až ke konci letošního roku (přesné datum prozatím nebylo oznámeno) až 15. září, už nyní se začínají hromadit zprávy o nových hvězdných hostech. Za poslední dny se nastřádalo hned pět castingů nových postav, které obohatí čtvrtou sérii.

Řada začne doslova velkým třeskem. Na začátku řady totiž bude hostovat herec Kunal Nayyar, známý z hitu The Big Bang Theory. Ztvární postavu jménem Sendhil, který je úspěšný manažer. Rodiče Mindy mají za to, že Sendhil by byl pro jejich dceru ideálním manželem.

Mindy bude mít celkově s manžely napilno! Hned v první epizodě nové řady bude hostovat herec Joseph Gordon-Levitt, který si zahraje skutečného manžela hlavní hrdinky! Epizoda se totiž inspiruje filmem Sliding Doors, ve kterém hlavní postava prožívá dva různé životní scénáře poté, co je propuštěna z práce. Mindy bude v tomto díle žít v alternativní realitě, kde je vdaná právě za Matta (Gordon-Lewitt), který je charismatickým producentem reality show stanice Bravo.

Když už jsme se dříve zmínili o rodičích, můžeme nyní říct, že oba už mají jasnou podobu. Do rolí byli obsazeni Ajay Mehta a Sakina Jaffrey.

Poslední novou postavou je pohledný gynekolog v podání herce Garreta Dillahunta. Jeho Jody nahradí Mindy, když odejde na mateřskou dovolenou. Jody je popisován jako okouzlující jižanský gentleman, který sdílí tradiční životní hodnoty a o hrdince si myslí, že je křupanská blbka.


Těšíte se na novou sérii Mindy? Jak se vám líbí zveřejněné castingy?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IrmaVep
před 114 týdny
Já tohle vůbec neznám... ale poslední věta v článku mě tak pobavila, že...
DenaaS
před 114 týdny
tak ja osobne tesim na stretnutie Dannyho a mindy rodicov:-)) i ked na...
ragelly
před 114 týdny
Tak už se ví datum premiéry, čtvrtá řada začne na Hulu 15. 9. :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY