Facebook Twitter E-mail
8. srpna 2015

Nové informace ke spin-offu Ženatý se závazky

Už tomu bude téměř rok, co internet zaplavila zpráva o chystaném projektu, který by měl být spin-offem populárního sitcomu Married… With Children (Ženatý se závazky). Od té doby se žádné nové informace neobjevily, což nyní napravil herec David Faustino, seriálový Bud Bundy.

„Spin-off vlastní Sony. Jsou z toho nadšení,“ uvedl herec na premiéře nového filmu své seriálové sestry Christiny Applegate. „Zabývají se nějakými právnickými problémy, které snad vyřeší. Celé herecké obsazení, včetně Christiny, souhlasilo, že se v seriálu aspoň na chvíli ukáže,“ pokračoval.

Faustino uvedl, že by bylo ideální natočit pilot, který by spin-off představil. Bylo by však potřeba, aby se natáčení skloubilo i s jeho bývalými kolegy, kteří jsou časově velmi vytíženi. Ed O'Neill a Katey Sagal, kteří ztvárnili jeho rodiče, mají vlastní seriály, díky kterým jim moc volného času nezbývá. O'Neill v současnosti hraje v seriálu Modern Family (Taková moderní rodinka) a Sagal v The Bastard Executioner.

„Všichni jsme slíbili, že se na nás může David spolehnout,“ uvedla Applegate, která si v seriálu zahrála jeho starší sestru Kelly.


Jste fanoušky seriálu Ženatý se závazky? Potěšilo by vás, kdyby se plánovaný spin-off uskutečnil podle plánu?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IcePrincess
před 115 týdny
Je to snad můj nejoblíbenější sitcom, ale spin-off nevím. Za zkoušku nic nedají...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY