Facebook Twitter E-mail
8. srpna 2015

Buffy the Vampire Slayer: Je Gilesův spin-off stále ve hře?

Pokud jste pravidelnými čtenáři našich článků, dozajista jste zaznamenali nárůst zpráv, které se týkají seriálových spin-offů. Tomuto novému trendu se nevyhnul ani kultovní seriál Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů), který běžel v letech 1997–2003.

Herec Anthony Head, který v seriálu ztvárnil pozorovatele Gilese, před pár dny poskytl rozhovor pro britský The Guardian, ve kterém pohovořil i o svých nadějích na vlastní spin-off. „Předložil jsem Jossi Whedonovi jeden nápad, když jednu dobu přemýšlel o seriálu pro Gilese… Že by se stal lovcem duchů. Naše společná kamarádka je médium a vyprávěla nám úžasné příběhy o věcech, které zažila, čehož bych moc rád využil. Problém ale je, že většina lidí se často zdráhá a nepřizná, že na duchy věří,“ uvedl Head.

„Nakonec všichni vždycky řeknou, že duchové neexistují. Co se mě týče, já jsem si jejich existencí jistý. Svět duchů existuje. Náš dům obývá duch malé holčičky a její chůvy. Děvčátko je velmi přívětivá duše, ale když jsme si dům pořídili, začali jsme na něm dělat menší úpravy, které narušovaly rovnováhu domu, z čehož nadšená nebyla. Ale pak se uklidnila, když jsme jí vysvětlili, že neděláme nic špatného a ať chvilku vydrží, že se jí to bude nakonec líbit,“ svěřil se.

Šance na spin-off jsou však téměř nulové. Whedon je velmi zaneprázdněný člověk a na nový projekt by mu už žádný čas nezbýval.


Patříte k fanouškům seriálu Buffy the Vampire Slayer? Co byste říkali Gilesově spin-offu?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

spike
před 119 týdny
Spin-off o Gilesovy by mi popravdě nedával příliš velký smysl vzhledem...
janka89
před 119 týdny
Tak takýto príbeh o Buffy a jej dcére by sa mi riadne páčil :)
ševča
před 59 týdny
V dnešní době, kdy jsou populární antihrdinové, by nebyl marný seriál...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY