Facebook Twitter E-mail
8. srpna 2015

Na CBS se budou za rok v létě jíst mozky

Stanice CBS zažívá v posledních letech velké úspěchy nejen se svými seriály v hlavní sezóně, ale především také s původní letní seriálovou tvorbou. Právě léto 2016 hodlá CBS obohatit o další seriál, který dostal třináctidílnou objednávku na první sérii.

Za rok se nám představí novinka BrainDead, která žánrově spadá do kategorie komediální thriller. Tato hodinovka vypráví příběh mladé nadšené hrdinky, která právě získala svou první práci ve Washingtonu. Žena však brzy zjistí, že členové federální vlády přestali pracovat. Vysvětlení je jednoduché – došlo totiž k mimozemské invazi a mimozemšťani snědli mozky kongresmanů a dalších vládních pracovníků.

Seriál vytvořilo duo Robert Michelle King, které stojí za úspěšným právním dramatem The Good Wife. Jde o čtvrtý letní seriál stanice; přidává se k již existujícím Under the Dome, Extant a Zoo.

“Chtěli jsme vytvořit show, která je kombinací nevšedních žánrů,” prozradili tvůrci. “Přišlo nám, že tohle je nejlepší způsob, jak dnes upozornit na nějaké zprávy – ne přímo, ale jako úvod nějakého hororového filmu.”

Prozatím nebylo oznámeno, kteří herci budou obsazeni do hlavních rolí.


Zaujal vás nápad a nevšední žánrové propojení? Dáte BrainDead šanci?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Drunk_Queen
před 119 týdny
Mně to hrozně moc přijde jako iZombie :'D
sandokan555
před 119 týdny
presne to ma napadlo ..ale viem si to predstavit aj ako ..pohlad na ...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY