Facebook Twitter E-mail
9. srpna 2015

American Crime si zve nové posily

Během uplynulých týdnů byla již potvrzena celá řada herců, kteří se vrátí ve druhé sérii dramatu American Crime. Nyní začínají přicházet zprávy o tom, kteří nováčci antologii v příští sezóně obohatí.

Svou první velkou televizní roli získal André Benjamin, zpěvák kapely The Outkast, kterého kulturní znalci poznají spíše podle přezdívky Andre 3000. Jeho postavou je Michael Lacroix, architekt, který se svou ženou Terri (Regina King) patří mezi prominentní členy místní komunity. Jde o mocný pár, který je finančně bohatě zaopatřen. Když se jejich syn octne uprostřed skandálu na prestižní soukromé střední škole, jeho rodiče neváhají vynaložit nemalé prostředky na jeho právní zastupování.

Na své si v nové řadě přijdou také fanoušci Falling Skies. Roli zde si zajistil Connor Jessup, který se zde bude objevovat jako vedlejší postava Connor Blaine. Connor je mladý muž v centru všech obvinění, které u dvou škol zamíchají sociálními a ekonomickými normami.

American Crime se na ABC vrátí opět se zkrácenou sérií v midseason, pravděpodobně někdy na začátku roku 2016.


Těšíte se na druhou sérii? Líbí se vám vracející se obsazení a jste zvědaví na nové tváře?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mik
před 119 týdny
Na Andrého jsem zvědav, jeho písničky mám rád a zatím kromě Shieldu jsem si ho...
Butcher
před 119 týdny
Connor Jessup ? Z Falling skies ho nemálo nemám rád :D Na něj se vůbec nedá...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY