Facebook Twitter E-mail
9. srpna 2015

Britské okénko: Sky1 objednává thriller The Five

Sky1 v příštím roce obohatí nový thriller The Five, za kterým stojí tvůrce Gone for Good a Tell No One, Harlan Coben. Produkční tým si novinka půjčí od kolegy Happy Valley, scénáře se chopí Danny Brocklehurst (Ordinary Lies).

Před dvaceti lety si skupina přátel hrála venku u lesa. Během této doby zmizel za záhadných okolností pětiletý bratr jednoho z přátel, který se o mladšího bratra měl starat. O dvě desetiletí později se již všichni přes tragickou událost přenesli. Nyní se ale DNA malého chlapce ukáže na místě činu vraždy. Čtveřice přátel je nyní nucena znovu otevřít temnou kapitolu ze své minulosti.

V hlavních rolích se zde objeví Tom Cullen (Trials of Jimmy Rose, The), O-T Fagbenle (Interceptor, The), Lee Ingleby (Fairy Tales), Sarah Solemani (Bad Education), obsazení dále doplní Michael Maloney (Real NCIS, The), Geraldine James (The Last Enemy), Hannah Arterton (Midsomer Murders), Honeysuckle Weeks (Foyle's War), Lee Boardman (Interceptor, The).

The Five se na Sky1 bude vysílat v roce 2016.


Vyhledáváte novou britskou seriálovou tvorbu? Zaujal vás námět seriálu a herecké obsazení?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kareen
před 115 týdny
Skvělé, britských krimi sérií není nikdy dost. :)
Pajky
před 115 týdny
Originální nápad to asi zrovna není, mě se hned vybavila skvěle obsazená...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY