Facebook Twitter E-mail
9. srpna 2015

American Crime Story nachází Freda Goldmana

Kabelovka FX se pilně připravuje na natáčení očekávané antologické novinky American Crime Story. První série se točí okolo slavného případu Lid vs. O.J. Simpson a je založen na knize The Run of His Life: The People v. O.J. Simpson od Jeffreyho Toobina. Příběh bude vyprávěn z perspektivy právníků, kteří byli do případu zapojeni, a odhalí tajné události na obou stranách soudní síně.

Bylo oznámeno, že obsazení doplní herec Joseph Siravo, známý z dramatu The Sopranos. Herec ztvární roli Freda Goldmana, otce zavražděného Rona Goldmana (Jake Koeppl). Siravo se kromě Sopránů objevil také v seriálech The Blacklist, Dirty Sexy Money a Elementary.

Za seriálem stojí hvězdné tvůrčí duo Ryan Murphy a Brad Falchuk, scénáře se ujmou Scott Alexander a Larry Karaszewski.

První série je zaplněna hvězdnými jmény. Mezi osazenstvem nechybí Cuba Gooding Jr., John Travolta, David Schwimmer (Friends), Courtney B. Vance (Law & Order: Criminal Intent), Sarah Paulson (American Horror Story), nebo Billy Magnussen (Beautiful Life, The).


Těšíte se na American Crime Story? Líbí se vám herecké obsazení? Jaké další případy by v budoucích sériích mohl seriál zobrazit?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY