Facebook Twitter E-mail
12. srpna 2015

Sarah Shahi se vrací do Person of Interest

Na letošní letní tiskové konferenci stanice CBS zazněla jedna velice potěšující zpráva – herečka Sarah Shahi se vrací do páté řady seriálu Person of Interest (Lovci zločinců)!

Sarah, jejíž postava Shaw byla v polovině čtvrté série postřelena, byla právě od konce minulého roku na mateřské. Na začátku března se jí pak narodila dvojčata – chlapec a dívka.

Výkonný producent Greg Plageman k této novince řekl, že návrat Shaw bude trvalejšího rázu: „Uvidíte ji na začátku série a jakmile ji uvidíte, už tam zůstane.“ Sama Sarah pak dodala: „Vracím se v září – napořád. Budu účinkovat asi v osmi nebo devíti epizodách.“

Co se týče toho, jak bude návrat Shaw zrealizován, odpověděla Sarah se smíchem, že „vůbec nemá ponětí, co a jak se stane.“ Těší se však na to, že se Shaw vrátí – hlavně teď, když je „tým Stroj“ v takové zoufalé situaci. Takže všechno zachrání? „Doufám! Příběh Shaw ještě neskončil, a tak je dobře, že se vrací,“ uvedla dále.

Jak určitě víte, pátá série Person of Interest bude zkrácená a do vysílání se dostane až v midseason. Nina Tassler, jedna z šéfek stanice CBS, řekla, že ještě není rozhodnuto, zdali těch třináct epizod bude závěrečných nebo zda se dočkáme i šesté série.


Těšíte se na návrat Shaw? Nebo jste tuto postavu neměli moc v lásce?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

andromache
před 200 týdny
Na to vymytí mozku jsem zvědavá taky :D. Ale co jsem tak četla, tak by jí...
LuciKr
před 200 týdny
yes yeees YEEEES YEEEEEEEEEEEEEES !!!!!!!!!!! No need to say more.
Butcher
před 200 týdny
Alespon nekdo krasnej na koukani :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY