Facebook Twitter E-mail
10. dubna 2016

Seriálové osudy: The Vampire Diaries

I když prozatím nic není oficiální, stále více a více to začíná vypadat tak, že se v příští sezóně rozloučíme s upírským dramatem The Vampire Diaries (Upíří deníky).

V neděli večer se herec Ian Somerhalder účastnil WalkerStalkerConu v Nashville, kde promluvil k fanouškům:

„Rozhodli jsme se vytvořit ještě jednu poslední sérii, abychom příběh uspokojivě zakončili.“

Herec tímto (opět připomínáme, že neoficiálně) prozradil, že seriál bude po nadcházející osmé řadě ukončen. Zpráva přichází pouhých několik dnů poté, co herečka Kat Graham oznámila, že po osmé řadě od seriálu odchází.

The Vampire Diaries se dočkal prodloužení pro osmou sérii minulý měsíc, když stanice CW oznámila hromadné objednávky pro všechna svá současná dramata. Seriál byl během svých prvních sérií pro stanici obrovským úspěchem, stal se kultovní záležitostí pro fanoušky po celém světě. Právě fanoušci ale poslední roky vyjadřují nespokojení nad tím, kam se příběh postupně začal ubírat, a sami tvrdí, že už je na čase příběh se ctí zakončit.


Patříte i vy mezi stálé sledovače Deníků? Mrzí vás oznámení o konci seriálu? Nebo stále doufáte, že by i přes Ianovo vyjádření mohlo drama pokračovat?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

vaicoska11
před 83 týdny
po páté sérii se nato u nedalo dívat
spike
před 83 týdny
Snad zvítězí zdraví rozum a dopřejí TVD důstojnou finálovou osmou sérii.
em.em
před 83 týdny
Upírci měli skončit už dávno, bohužel okolo 5. série už úroveň hodně klesala.....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY