30. 10. 2015

Seriálové osudy: The Walking Dead se vrátí!

Seriálové osudy: The Walking Dead se vrátí!

Opět se žádné překvapení nekoná, ale tisíce fanoušku dnešní zpráva jistě potěší. Kabelovka AMC právě oznámila, že svůj hit a nejpopulárnější seriál současnosti, drama The Walking Dead (Živí mrtví), prodlužuje pro sedmou sérii. Kromě něj se vrátí také talkshow Talking Dead.

Zpráva o pokračování v říjnu 2016 přichází několik dní po obrovském cliffhangeru, se kterým se v neděli večer rozloučila nejnovější epizoda. Ta nechala viset na vlásku osud jedné z hlavních a fanoušky velmi milovaných postav.

„Jsme velmi pyšní na to, že můžeme tyto pořady sdílet s fanoušky, kteří jsou tak vášniví, komunikativní a zapojení,“ uvedl Charlie Collier, ředitel AMC. „Jsme vděční za talenty, které nás nepřestávají ohromovat, a také za excelentní výkon Roberta Kirkmana, Scotta Gimpla, Chrise Hardwicka a spousty dalších lidí, kteří těmto unikátním seriálům vdechují život. Výsledkem je více Walking a Talking. Hurá!“

Prodloužení seriálu bylo jen otázkou času. I přes to, že TWD nedokázal v letošním roce překonat sledovanostní rekord z loňského roku, pořád se drží na špičce v popularitě u cílové skupiny mladých 18–49 let, a to v rámci všech seriálů Velké pětky i kabelovek. Premiéra si během nedělního večera získala rating téměř 7.5 a necelých 15 milionů celkových diváků. Druhý díl potom spadl o dva a půl milionu a na rating 6.17 a nejnovější epizoda skončila na číslech 6.69 / 13,14 milionu diváků. Očekává se, že po minulém cliffhangeru bude i nadále seriál ve sledovanosti stoupat.


Sledujete i nadále? Jak se vám aktuální šestá řada líbí? Jste rádi za sedmičku? Kolik sérií by podle vás TWD měl celkem mít, aby se rozloučil se ctí?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře10zobraz všech 10 příspěvků
bajam1

bajam1

díkes, mi to bylo nějaké divné :D
před 250 týdny
truelovevlasticka

truelovevlasticka

The walking dead je prostě jednička !!!Nic jinýho jsem ani nečekala že tu snámi ještě bude ten nějakej...
před 250 týdny
migilko

migilko

K..va, že jsem četl článek ještě předtím než jsem viděl poslední epizodu. :D :( Ted vím, že se někomu asi...
před 249 týdny
Další články k tématu