19. 10. 2015

Seriálové osudy: The Whispers končí!

Seriálové osudy: The Whispers končí!

Aktualizováno 22. 10. 2015: Zrušení seriálu dnes potvrdila stanice ABC.

The Whispers je pravděpodobně jeden z malé hrstky seriálů, jejichž osud stanice asi nikdy neoznámí a jen tak nenápadně nechá zrušení vyhnít do ztracena.

I když zpráva není oficiálně potvrzena, fanoušci by se měli u The Whispers připravit na nejhorší. Mnozí z vás se snažili zjistit informace o osudu oblíbeného seriálu a nevynechali ani sociální sítě. Jedna z fanynek na Twitteru se dočkala odpovědi, kterou ale asi slyšet nechtěla.

„Bohužel, druhá série nebude,“ odpověděl v tweetu herec Milo Ventimiglia na dotaz, jestli už jsou nějaké zprávy ohledně druhé série.

Zrušení seriálu není žádným překvapením. Stanice ABC seriál původně plánovala na midseason, ale později jej přesunula až na léto. Zde i přes malou konkurenci nedokázal Whispers zaujmout dostatečné množství diváků, sledovanost epizod se pohybovala pod únosnou hranicí.

Hercům vypršela platnost smluv již po prvních třech nebo čtyřech odvysílaných epizodách. Jelikož už se ani tenkrát stanice neměla k tomu, aby učinila nějaké závaznější rozhodnutí, bylo už od té doby téměř jisté, že se seriál s druhou řadou nevrátí.


Sledovali jste The Whispers? Považujete tuto zprávu již za stoprocentní ukončení seriálu, nebo ve vás je stále naděje, že by se mohl stát zázrak a ABC by mohla přijít s objednávkou pro druhou sérii? Měl seriál uspokojivý konec?

Další díly seriálu
Kdo nesdílí, tak taky rozšlápavá dětem bábovičky! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
verunkabrožová

verunkabrožová

Dala jsem pouze první epizodu a ta mi bohatě stačila,takže mě zrušení ani netrápí
před 266 týdny
Idril

Idril

škoda. z letních novinek to bylo nejlepší :(
před 266 týdny
ragelly

ragelly

Zrušení seriálu právě potvrdila stanice ABC.
před 266 týdny
Další články k tématu