2. 12. 2015

Seriálové osudy: You're the Worst

Seriálové osudy: You're the Worst

Dnes večer přinášíme velmi příjemné zprávy pro fanoušky komedie You're the Worst. Kabelovka FXX oznámila, že seriál prodlužuje pro třetí řadu. Nové epizody se na obrazovky vrátí v létě 2016.

Prodloužení se uskutečnilo v rámci objemné dohody, kterou stanice uzavřela s tvůrcem Stephenem Falkem. Kromě pokračování You're the Worst bude Falk vyvíjet i další nové projekty pro FX Networks a FX Productions.

„Stephen je jedním z největších komediálních talentů a my se nemůžeme dočkat toho, s čím přijde dál,“ uvedl Nick Grad, ředitel původní tvorby FX. „You're the Worst je jeden z nejlépe hodnocených komediálních seriálů a třetí řadu si rozhodně zaslouží.“

Seriál se po první sezóně přesunul z FX na sesterskou stanici FXX, kde se dočkal prodloužené série s 13 epizodami. Přesun proběhl v rámci toho, že se vedení snažilo nalákat ke sledování stanice mladší publikum 18–34 let.

Finále druhé série bude odvysíláno ve středu 9. prosince.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
martinka182

martinka182

yes, yes, yes!! mám obrovskou radost, ale trochu se obávám úpadku kvality...
před 252 týdny
P3TR1K

P3TR1K

Po presunu seriálu po prvej sérií na stanicu FXX a slabších ratingoch som sa vcelku začínal báť toho, že...
před 252 týdny
Mik

Mik

super, na tuhle zprávu sem čekal
před 251 týdny
Další články k tématu