2. 10. 2015

Seriálové osudy: Zoo prodloužen!

Seriálové osudy: Zoo prodloužen!

Dobré zprávy při pátečním večeru! Stanice CBS konečně vyřkla ortel nad letošní letní novinkou Zoo a fanouškům se může lépe dýchat, když na srdcích nemají ten balvan nejistoty. Zoo se v příštím roce vrátí se druhou řadou!

CBS se hodlá seriálu držet, jak dnes oficiálně potvrdila. Druhá série je v plánu opět v létě 2016. Prodloužení není příliš šokující. jde o letní nejsledovanější skriptový seriál na Velké pětce.

„Vzrušující příběh Zoo si padl do noty s naším publikem a přispěl tak každý týden k vyšší laťce letního schématu,“ uvedl ředitel CBS Entertainment Glenn Geller. „Jsme moc rádi, že diváci budou moct v příštím roce sledovat, kam naši talentovaní scenáristé a herci posunou dobrodružství dál. Opět půjde o ultimátní boj člověka proti zvířeti.“

Zoo se tak na CBS přidává k oznámené novince BrainDead, která se představí příští rok v létě. Under the Dome byl letos po třech letech zrušen a osud dramatu Extant dosud nebyl odtajněn, prodloužení se však neočekává.


Dali jste letos šanci Zoo? Zaujal vás seriál? Budete koukat i za rok v létě?

Další díly seriálu
Úderná hláška pro podporu sdílení. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
Nevada

Nevada

Třeba těm zvířatům hodí jako obětinu tu francouzskou bloncku a zatímco si zvířátka budou hrát, tak ujedou!...
před 252 týdny
Nikola9

Nikola9

:D svým způsobem jsem doufala ve zrušení ale svým způsobem mě to i bavilo (i pobavilo). Každopádně...
před 252 týdny
Lincey

Lincey

Výborná správa, v predlženie som príliš nedúfala. Rozhodne som zvedavá na pokračovanie a najmä po tom...
před 252 týdny
Další články k tématu