28. 10. 2015

Seriálové osudy: Ash vs. Evil Dead se vrátí!

Seriálové osudy: Ash vs. Evil Dead se vrátí!

A to ještě ani nezačal! Jen pár dnů před halloweenskou premiérou nového akčně-komediálního seriálu Ash vs Evil Dead kabelovka Starz oznámila, že seriál prodlužuje pro druhou sezónu. Fanoušci filmů tak můžou v klidu usednout k obrazovkám a bez pocitu sebemenších obav si vychnutnat všechny epizody první řady.

Tvůrci a herci navíc můžou oslavovat hned dvojnásob. Právě dnes večer se totiž budou účastnit slavnostní premiéry seriálu v Čínském divadle, kde nebude chybět ani červený koberec nebo vystoupení Iggy Pop.

„Jedna série rozhodně nestačí k tomu, aby uspokojila dvě dekády vzrůstající hlad fanoušků, kteří touží po více Ashe,“ uvedl Carmi Zlotnik, výkonný ředitel stanice. „Podpora fanoušků i tisku ještě před premiérou a také mezinárodní poptávka po více příbězích nám daly jasně najevo, že dobrodružství Ashe Williamse nemůže skončit s první řadou. Druhou sérii Ash vs Evil Dead tak můžete očekávat na konci roku 2016.“

Prozatím nebylo oznámeno, kolik epizod bude druhá série obsahovat, ale podle zdroje by mohlo jít až o deset dalších dílů, tedy stejný počet, který má první řada.


Těšíte se na Ashe? Jste nadšení z objednávky druhé řady?

Další díly seriálu
Kdo dočetl až sem, musí zaručeně likovat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
inekafe

inekafe

Meh... čo ja viem... na seriál sa teším, ale keď už aj HBO môže "odpredĺžiť" seriál, tak už ničomu...
před 255 týdny
Další články k tématu