3. 9. 2015

Seriálové osudy: Narcos prodloužen!

Seriálové osudy: Narcos prodloužen!

Na to, jak dlouho si fanoušci Sense8 museli čekat na prodloužení své nové závislosti, si tentokrát Netflix vůbec nedává načas. Streamovací služba dnes oznámila, že své čerstvé novince Narcos naděluje druhou sérii.

Původní tvorba Netflixu tak stále zůstává nedotčena a prodlužuje svůj skvělý rekord. Všechny dosud představené seriály se dočkají pokračování! Výjimkou je pouze Hemlock Grove, který po říjnové třetí řadě končí, nicméně zde byl závěr oznámen hned při zveřejnění informace o prodloužení pro třetí sérii.

Drama vypráví příběh medellinského kartelu, který je jednou z nejvíce ambiciózních a násilných organizací. Ve druhé řadě převezme Adam Fierro pozici showrunnera, jelikož aktuální showrunner Chris Brancato pozici opustil, aby se mohl věnovat midseason novince Of Kings and Prophets. Brancato však i nadále zůstane kreditován jako spolutvůrce seriálu.

Tvůrčí tým si Narcos původně představoval jako film, až později si prý producenti uvědomili, že projekt bude lépe fungovat jako seriál. „Když se zaměříte na komplexnost drogového světa, všechny postavy… tak nějak si uvědomíte, že potřebujete k odvyprávění příběhu o dost víc času,“ řekl producent Eric Newman.

První série Narcos byla do oběhu vypuštěna na konci srpna a sklidila velmi pozitivní ohlasy na scenáristickou, hereckou i režijní složku.

Ačkoliv žádné ani přibližné datum nebylo zveřejněno, můžeme očekávat, že se nová série objeví během roku 2016.


Už jste tuto novinku vyzkoušeli? Kolik dílů máte za sebou? Jak se vám seriál líbí? Jste rádi za prodloužení?

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
lukascoolarik

lukascoolarik

Zatím jsem měl čas jen na pilot, ale rozhodně to vypadá zajímavě, takže jsem za obnovení jedině rád. Netflix...
před 272 týdny
nevermore

nevermore

Nejlepší letošní počin a to zdaleka. Všechny 4 palce nahoru. Ten týpek co hraje Escobara je fenomenální. ;)
před 272 týdny
Seraphine313

Seraphine313

Je dobrej. Nevím, jak to udělal, ale přišlo mi, že v průběhu té jedné řady strašně zestárl, ale...
před 272 týdny
Další články k tématu