13. 8. 2015

Dvouhodinoví Hrdinové, Blacklist se odsouvá

Dvouhodinoví Hrdinové, Blacklist se odsouvá

Stanice NBC dnes během letní tiskové konference oznámila, že se očekávaná minisérie Heroes Reborn dočká dvouhodinové premiéry. Dvě epizody za sebou poběží od osmi do desíti večer ve čtvrtek 24. září.

Na devátou večerní byla původně ve stejný den naplánována premiéra třetí série dramatu The Blacklist. Ta se nyní přesouvá o týden dozadu, nová řada tedy začne 1. října.

Po premiéře Heroes Reborn od desíti večer se představí novinka The Player s populárním filmovým hercem Wesleym Snipesem, zde tedy k žádným změnám nedochází.

Kromě dvojnásobně dlouhé premiéry Heroes Reborn bylo zároveň oznámeno, že seriál bude jediným americkým zástupcem, který se objeví příští měsíc na filmovém festivalu v Torontu. Zdejší promítání bude zároveň celosvětovou premiérou minisérie. Festival promítne epizody Brave New World a Odessa v rámci tzv. prime sidebaru, tedy v části, která prezentuje to nejlepší z mezinárodní televizní tvorby. Torontský festival se pořádá ve dnech 10.-20. září.


Těšíte se na nové Hrdiny? Nebo byste se raději spokojili na začátek jen s jedním dílem a místo toho druhého si užili začátek Blacklistu? Ale týden zpoždění už není taková hrůza, no ne?

Magnetky na kliknutí. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu