Facebook Twitter E-mail
14. srpna 2015

Castle: Adam Baldwin se vrací na místo činu

Natáčení osmé serie seriálu Castle (Castle na zabití) je v plném proudu a začíná se objevovat stále více a více informací. Nejprve se jednalo o castingové střípky, novou postavu Hayley a následovaly novinky přímo od herečky Stany Katic, představitelky hlavní hrdinky.

Nyní byla oznámena velmi potěšující zpráva o návratu herce Adama Baldwina. Ten během jedné z epizod čtvrté série ztvárnil postavu detektiva Ethana Slaughtera, po jehož boku Castle chvíli pracoval, jelikož byl naštvaný na Beckettovou. Tenkrát toužil po změně, které se rozhodně dočkal. Slaughterův přístup k vyšetřovaní se totiž od přístupu Beckettové značně liší. Nebojí se dokonce ani porušit několik pravidel. Bližší informace o jeho návratu zatím zveřejněny nebyly, ale objeví se v jedné z počátečních epizod série.

Baldwina můžete v současnosti vidět v seriálu The Last Ship, kde se zhostil role kapitánovy (Eric Dane) pravé ruky. Pamatovat si ho můžete také jako Johna Caseyho z Chucka nebo jako Jaynea Cobba z Firefly. Právě během seriálu Firefly se seznámil s Nathanem Fillionem, představitelem Castlea.

Před týdnem jsme vás také informovali o návratu (bývalého) senátora Williama Brackena. Jeho představitel Jack Coleman se ke své úloze v Castlovi vyjádřil během jednoho z rozhovorů. „Je pojítkem mezi hlubším temným příběhem, který bude představen. A senátor Bracken na tom není zrovna nejlépe až ho opět spatříme. K tomu nafoukanému chlápkovi v přepychovém obleku má hodně daleko.“ Jeho děj bude samozřejmě opět nějakým způsobem spjatý s Beckettovou. „Vždy bude mít co do činění s Beckettovou, protože takový je příběh,“ uvedl. „Práce se Stanou mě neskutečně baví. Je moc milá. Stejně jako Nathan a ostatní herci Jon a Seamus. Ale Bracken a Beckettová jsou spolu vnitřně spojeni.“

Co se týče nové série, děj naváže pár měsíců po událostech z finále předchozí řady a včera bylo oznámeno, že SPOILER
Ryan a Jenny budou čekat další přírůstek do rodiny.

Co říkáte na zprávu o Baldwinově návratu? Oblíbili jste si jeho postavu? Odolali jste spoileru?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

24ron24
před 120 týdny
To zas bude divoká epka :D
ševča
před 115 týdny
Zas Bracken? Protože lidi zůstávají v kontaktu s lidmi, které usvědčí...
Gabik.029
před 115 týdny
Mrkni na 8x01 :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY