Facebook Twitter E-mail
15. srpna 2015

X-Files: Agentka Reyes se vrací a rodina Scully se rozrůstá

K očekávanému chystanému vzkříšení seriálu The X Files (Akta X) se toho již napsalo mnoho. Seriál se vrátí ve formě limitované série v lednu 2016 na stanici Fox. Čím více se premiéra nových epizod blíží, tím víc informací vyplouvá na povrch.

Dnes pro vás máme dva staronové castingy. Bylo oznámeno, že se do minisérie vrátí herečka Annabeth Gish, která si zopakuje roli FBI agentky Monicy Reyes. Její účast je prozatím oznámena pro jednu z šesti chystaných epizod.

Gish se v původním seriálu objevovala ve dvou posledních sériích jako agentka, která spolupracovala se Scully a Doggettem (Robert Patrick). Naposledy jsme ji mohli vidět ve finále deváté řady, když společně s Doggettem pomohli Mulderovi a Scully k útěku. V osmé série byla pouze vedlejší postavou, v deváté pak byla povýšena mezi postavy hlavní.

Herečku si kromě role v Akta X můžete pamatovat také ze seriálů Pretty Little Liars, Sons of Anarchy, The Bridge aThe West Wing.

V jedné epizodě se objeví také herečka Sheila Larken, která se do pamětí milovníků seriálu zapsala jako máma Scullyové, Margaret. Herečka přijde na scénu v druhé epizodě nové řady, která nese název Home Again a která se bude vysílat den po premiéře, tedy 25. ledna 2016. Naposledy jsme Margaret mohli vidět před třinácti lety, v deváté epizodě deváté série.

Obě dámy se tak přidávají k již potvrzeným hercům, kteří se v minisérii objeví. Mezi nimi jsou Gillian Anderson, David Duchovny, Mitch Pileggi, William B. Davis a nováčci Robbie Amell, Lauren Ambrose, Joel McHale, Annet Mahendru, Rhys Darby a Kumail Nanjiani.


Těšíte se na nová Akta X? Co od příběhu očekáváte? Těší vás návrat známých postav?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY