Facebook Twitter E-mail
15. srpna 2015

Nová Xena opět o krok blíže

Aktualizováno 20. srpna 2017 Stanice NBC zrušila plány na vývoj rebootu Xeny, nový seriál nevznikne.

Říkali jste si, že zprávy o vzkříšení populárního akčního seriálu Xena: Warrior Princess určitě vyšumí do ztracena? Nenechte se mýlit! NBC tento záměr myslí víc než vážně. Během Letní tiskové konference TCA se k tématu vyjádřil ředitel stanice Bob Greenblatt. Potvrdil, že stanice hledá ten správný způsob, jak milovaný seriál v hlavní roli s Lucy Lawless přivést zpět na televizní obrazovky.

„Ano, nacházíme se v prvních fázích vývoje nové Xeny. V současnosti hledáme scenáristu. Chceme do toho jít,“ uvedl Greenblatt.

První zprávy o rebootu Xeny se objevily již v červenci. Podle zdroje by nová Xena měla mít charisma a šarm stejně jako Lawless a chytrost Katniss z Hunger Games. Jejich kombinací má vzniknout sofistikovaná a chytrá hrdinka, kterou si oblíbí nová generace diváků. Potenciální seriál by se na obrazovky mohl dostat již v roce 2016.

„Nemyslím si, že půjde o pokračování, každopádně tak daleko jsme se ještě nedostali. Podle mě je to skvělá postava a my bychom se měli pokusit vymyslet, jak ji nějakým způsobem znovu vrátit na scénu,“ prozradil ředitel a dodal, že s producenty Samem Raimim a Robem Tapertem už jsou domluveni na spolupráci.

Co se týče herecké účasti Lucy Lawless, Greenblatt uvedl, že je pro, má jen jednu podmínku. „Moc rádi bychom viděli, že je Lucy součástí nové Xeny. Ale dojde k tomu jen tehdy, pokud nám nebude připadat, že by její přítomnost zastínila směr, kterým se chceme vydat. Nejsem si jistý, jakou roli by mohla hrát, když nebude ztvárňovat Xenu, a opravdu teď nemůžu říct, jestli se tímto směrem vydáme.“


Chtěli byste na obrazovkách novou Xenu? A přáli byste si, aby se Lucy k seriálu v nějaké jiné roli vrátila? Koho by podle vás mohla hrát?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

24ron24
před 120 týdny
No čo na to povedať... ehm napísať nebola by to zlá vec dať si rewatch ak by...
andromache
před 120 týdny
Jo to znám :D. Taky se mi na disku válí tři řady Americans, druhá řada...
24ron24
před 120 týdny
Tak som rád, že v tom nie som sám ;) Potvrdzujem tri série Americans...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY