Facebook Twitter E-mail
15. srpna 2015

Supercross-over ze Chicaga se blíží

Patříte mezi fanoušky tvorby Dicka Wolfa? Pokud ano, pak pro vás máme úžasnou zprávu. Již brzy se totiž dočkáme cross-overu hned čtyř jeho seriálů. A kterých? Síly spojí u jednoho případu hasiči z Chicago Fire, policisté z Chicago P.D. a Law & Order: Special Victims Unit (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti) a nově také zdravotníci z Chicago Med.

Myšlenka cross-overu mezi těmito čtyřmi seriály se nabízí od chvíle, kdy bylo oficiálně potvrzeno, že se dočkáme novinky v podobě Chicago Med. Její realizace je ale složitější. Z toho důvodu se obřího crossoveru dočkáme v únoru, tedy zhruba v polovině sezóny.

Podle tvůrce seriálů Dicka Wolfa se bude jednat o enormní projekt, který bude dle jeho slov „vším, jen ne obyčejným“. Krom toho, že se jedná o obrovskou výzvu pro všechny v pozadí seriálů, sám Wolf je zvědavý, jak to ovlivní sledovanost, a zda to přitáhne nějaké diváky. Protože jestli ne tohle, tak co potom… Obzvláště zajímavé prý bude sledovat roli hlavní hvězdy Chicago Med, kterým není nikdo jiný než S. Epatha Merkerson. Ta se totiž pravidelně objevovala v původní verzi Law & Order (Zákon a pořádek).

Mezi spin-offy hasičského drama Chicago Fire není však o proplétání jednotlivých příběhu a cameo „cizích“ postav nouze. Vzpomeňme třeba románek, který si prožili Kelly Severide (Taylor Kinney) z Chicago Fire s Erin Lindsay (Sophia Bush) z Chicago P.D. nebo jednotlivé proplétání rodinných vazeb mezi Gabby (Monica Raymund) a Antoniem Dawsonem (Jon Seda).

Navíc, oba dva seriály už mají za sebou několik cross-overů, a to jak mezi sebou navzájem, tak i ve spolupráci s policisty z Law & Order: SVU.

Jmenovitě si tedy můžeme shrnout všechny cross-overy takto:


Těšíte se na propletení všech čtyř dramat? Jste pravidelnými fanoušky chicagských seriálů, nebo vás tvorba Dicka Wolfa nijak nenadchla?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
HonZajs000
Autor kromě práva, hudby a hudební kompozice, které nade vše miluje, propadl i seriálům. Jeho duše je nenávratně ztracena. Již není cesty zpět!

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Vachisek
před 113 týdny
změna je život... berte nech být každopádně já se těším :) dalo se to čekat nic...
Lill
před 113 týdny
Ja sa na to celkom teším :)
justynajohnson
před 113 týdny
Když tam bude Hank a Severide,je mi vše ostatní fuk

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY