Facebook Twitter E-mail
15. srpna 2015

The Originals chystá flashback, ve kterém se vrátí oblíbenci

Premiéra třetí série The Originals už se pomalu blíží, objevují se stále nové a nové informace ohledně toho, na co se fanoušci seriálu můžou těšit. Dnes pro ně máme obzvláště velkou chuťovku. Seriál chystá v premiéře nové řady flashback, který diváky jistě potěší.

Ve zmíněné scéně z minulosti se objeví Casper Zafer v roli Původního Finna, kromě něj tam nebudou chybět ani oblíbenci Claire Holt a Nathaniel Buzolic.

„Půjde o flashback, jaký jsme dříve ještě neviděli,“ prozradil Michael Narducci. „Vždy jsme věděli, že rodina Mikaelsonů musela po smrti Esther uprchnout. Klaus za to vinil Mikaela, který je dlouhou dobu pronásledoval. Řekli jsme si tedy, že by bylo super vidět rodinu těsně po této události. Co se jim honilo v hlavách? Jaké byly jejich vzájemné vztahy? Jak na sebe spoléhali, když věděli, že Mikael tam někde je? Přece jen to tenkrát byli relativně noví upíři, tak jak se vlastně cítili? Myslím, že to může být překvapivé a zajímavé.“

Zafera jsme naposled mohli vidět ve třetí sérii The Vampire Diaries. Postava byla vzkříšena ve finále první řady The Originals, ale tenkrát ji ztvárnil Yusuf Gatewood, dokud Freya nevytáhla jeho duši z těla Vincenta a nepřemístila ji do svého talismanu.

Třetí série The Originals začíná na stanici CW ve čtvrtek 8. října.


Těšíte se na novou sérii? Jste nadšení z chystaného flashbacku a z návratu známých tváří?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 114 týdny
Tak to je paráda,se těším
24ron24
před 113 týdny
Tak na flashbacky sa vždy teším lebo tým lepšie pochopíte tie postavy, tak som...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY