15. 8. 2015

The Good Wife získává charizmatického Petera Gallaghera

The Good Wife získává charizmatického Petera Gallaghera

Sedmá série právnického dramatu The Good Wife (Dobrá manželka) roste a roste. Herec Peter Gallagher se k osazenstvu seriálu přidává v nové vedlejší roli.

Herec ztvární postavu jménem Irving Carver. Ten je popisován jako vtipný a sofistikovaný obhájce, který je poslán do firmy Lockahrt/Agos/Lee svým klientem, konzervatiním milaridářem Reesem Dipplem (Oliver Platt). Irving upřednostňuje civilizované a inteligentní debaty před zastrašováním, nicméně se nebojí udělat vše pro to, aby zajistil, že se firma snaží prosadit plán jeho klienta.

Platt se objevil v minulé sérii, prostor před kamerou sdílel především s Diane (Christine Baranski). Nyní je však jednou z hlavních postav v lékařské novince Chicago Med, jeho účast v Manželce tedy pravděpodobně pokračovat nebude. Showrunneři seriálu Robert a Michelle Kingovi v květnovém rozhovoru uvedli, že mají náhradní plán, kdyby se herec náhodou v sedmé sérii nemohl vrátit.

„V druhé polovině roku jsme viděli vzkvétat nádherný vztah mezi Diane a Reesem. Buď tento vztah budeme rozvíjet dále, nebo přivedeme na scénu někoho z jeho světa, který v tomto vztahu s Diane bude pokračovat,“ uvedl Robert King.

Gallagher se přidává k dalším oznámeným hvězdným hostům, mezi které patří Margo Martindale a Jeffrey Dean Morgan.

Sedmá série The Good Wife začíná na stanici CBS v neděli 4. října.


Těšíte se na novou sérii a nové postavy? Líbí se vám obsazení? Je vám líto, že se dál nebude rozvíjet vztah Diane a Reese?

Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu