Facebook Twitter E-mail
15. srpna 2015

Supergirl obsazuje tři velké záporáky z DC univerza

Proč se spokojit s jedním záporákem, když můžete čelit hned třem (a více). Očekávaná novinka Supergirl Supergirl se sice představí až na konci října, nicméně to tvůrcům nebrání oznamovat nové herecké posily jako na běžícím páse.

V první řadě seriálu se objeví herci Chris Browning (Sons of Anarchy), Brit Morgan (True Blood) a Justice Leak (Powers). Všichni tři na sebe vezmou podobu ikonických zloduchů, která čtenáři DC komiksů jistě znají.

Browning byl obsazen do role Bena Krulla, jinak známého pod jménem Reactron. V seriálu je Reacron největším protivníkem Supermana z Metropolis, který na sobě nosí obrněný oblek, který je poháněn nukleární energií. Krullovi se nikdy nepodařilo porazit svého úhlavního nepřítele, přichází tedy do National City, aby se Muži z oceli pomstil tak, že zabije jeho sestřenici aka Supergirl. Postava se poprvé objeví ve třetí epizodě. Prozatím je hercova účast charakterizovaná pouze jako hostování, nicméně zdroje uvádí, že je zde velká šance pro to, že by se Krull mohl pravidelně vracet.

Morgan získala roli záporačky Livewire. Původně Leslie Willis pochází z Metropolis, kde se Supermanovi veřejně vysmívala. Během venkovního koncertu došlo ke zkratu a Leslie byla zasažena elektrickým proudem. Tím se z ní stala Livewire se světlou kůži, modrými vlasy a schopností manipulovat elektřinou. Verze příběhu v Supergirl by neměla být o mnoho odlišná. Leslie nyní pracuje v konglomerátu CatCo Media.

Poslední dosud oznámenou postavou je Hellgrammite v podání Leaka. V komiksu je to etnomolog Roderick Rose, který je při nevydařeném experimentu transformován do hmyzího záporáka, který si jméno půjčil od brouka stejného jména. Jeho komiksové schopnosti zahrnují velkou sílu, schopnost skákat a své nepřátele může obalit do hmyzího zámotku nebo je dokonce proměnit v larví verze jeho samého.

Supergirl začíná na CBS 26. října.


Těšíte se na Supergirl? Co říkáte na nově oznámené záporáky? Nepřipadá vám taky, že to čím dál víc podle popisu vypadá jako Smallville?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LenkaTalaskova
před 114 týdny
Ano Smallville mi to připomíná a je to tomu hodně podobné, ale Smallville...
Balthazar6
před 114 týdny
Pomalu ale jiste mi to zacina pripominat vykradacku Supermana.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY