Facebook Twitter E-mail
15. srpna 2015

Empire je pouze začátek, Fox objednává pilot Star

Jedním ze seriálových žánrů, které jsou aktuálně velmi žádané a na vzestupu, je také žánr hudební. Toho si je plně vědoma stanice Fox, která během letní tiskové konference TCA oznámila, že objednala pilot k dalšímu hudebnímu seriálu. Projekt nese název Star a stojí za ním spolutvůrce Empire, Lee Daniels.

Příběh se odehrává v Atlantě a dává si za cíl nahlédnout na hudební byznys ze zcela odlišné perspektivy než Empire. Alespoň tak to slibuje Dana Walden, ředitelka stanice. Jde o příběh tří mladých žen, které všechny sní o tom, že se z nich stanou hudební hvězdy. Během cesty ke slávě však musí čelit složitým volbám. Projekt ukáže lákavou, leč srdcervoucí a nelítostnou hudební scénu, a z nového úhlu pohledu bude nahlížet a prozkoumávat také aktuální kulturní témata.

Jelikož projekt s Empire sdílí tvůrce a podobné DNA, Walden prozradila, že tu existuje možnost potenciálních crossoverů. „Nicméně to prozatím není záměr Leeho,“ dodala.


Dali byste si říct s dalším hudebním seriálem? Nebo si myslíte, že už jich je dostatek a divákům se téma rychle znelíbí?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Cherry :-*
před 118 týdny
Empire se mi docela líbí, tak uvidím, jestli tomu dám šanci. :)
Vachisek
před 118 týdny
Fox z toho dělá dojnou krávu tak snad to nepokazí že hudební žánr...
Carljack
před 116 týdny
Wau! Tak to je hodně dobrá zpráva, pokud by mezi mým velmi oblíbeným Empire a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY