Facebook Twitter E-mail
15. srpna 2015

Bezhlavý jezdec opouští Sleepy Hollow

Obsazení Sleepy Hollow (Ospalá díra) bude vypadat úplně jinak, když se seriál v září vrátí na televizní obrazovky. Kromě toho, že seriál opouští Orlando Jones, Katia Winter, John Noble a Matt Barr, diváci už také naposledy viděli i Bezhlavého jezdce.

„Letos se s Bezhlavým jezdcem nesetkáme,“ uvedl Clifton Campbell, nový showrunner seriálu. „Máme nový plán a nová pravidla pro danou mytologii. Vše začne představením našeho nového velkého zlodcucha, což nás zavede do zajímavé oblasti a umožní nám to pracovat jiným způsobem s Abbie i Cranem.“

Aby vykompenzoval taková herecká jatka, seriál přivede zpět oblíbence fanoušků Joea Corbina (Zach Appelman). Toho jsme naposledy mohli vidět ve druhé sérii, když byl vysvobozen z prokletí Wendiga. Nyní se vrací zpět do práce, kde bude úzce spolupracovat s Jenny, se kterou budou bojovat proti apokalypse a odhalovat záhady své vlastní tajemné minulosti.

Celkově showrunner plánuje zapojit do třetí řady více zábavy, méně tajemna a hustoty. „Ve třetí sérii jsme chtěli vidět návrat k vyprávění příběhu způsobem, jak se to dělo v první řadě,“ uvedla ředitelka stanice Dana Walden. Bylo potvrzeno, že stejně jako další foxovské seriály Gotham a Empire, tak i Sleepy Hollow bude ve třetí řadě rozdělen do dvou částí, které budou obsahovat „virtuálně nepřerušované“ epizody. Diváci tak prý budou mít lepší přehled o tom, kdy se vysílají nové díly, a kdy běží reprízy.


Těšíte se na třetí sérii Sleepy Hollow? Jste rádi, že se seriál odprostí od temna a vrátí do seriálu kapku humoru? Bude vám bezhlavý jezdec chybět?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY