Facebook Twitter E-mail
15. srpna 2015

NCIS bere do svých řad jednoho z Dva a půl chlapa

Jon Cryer strávil posledních dvanáct let svého života hraním chiropraktika v sitcomu Two and a Half Men, jeho nejnovější doktorská role však bude trošku více… operativní.

Bylo oznámeno, že v premiéře nové série NCIS bude herec hostovat v roli doktora Tafta, námořního chirurga. Ten bude mít ve svých rukou Gibbsův život, když byl hrdina ve finále minulé řady postřelen. Herec prozradil, že na hostování v NCIS čeká již od roku 2003, kdy se drama poprvé představilo.

Cryer řekl, že „intenzivně dorážel na herce z NCIS, aby dostal šanci se v seriálu objevit“. Jeho role však není to pravé ořechové, co si původně představoval. „Vždycky jsem chtěl být jednou z těch postav, které nějakým zábavným způsobem umřou v prvních dvou minutách epizody. Pak byste mě viděli mrtvého v laboratoři a moje genitálie by se pak úplně rozzářily,“ řekl herec.

Na zmíněnou hostující roli se Cryer připravil; strávil den spoluprací se skutečným chirurgem, který mu radil i během natáčení. „Vlastně všichni kolem toho stolu byli lékařští profesionálové. Jenom já, chlápek, který má být ten nebojácný úžasný doktor, jsem absolutně netušil, co dělám,“ prozradil se smíchem herec.

NCIS se vrací na televizní obrazovky v úterý 22. září.


Těšíte se na novou sérii? Jste zvědaví na Cryera v jeho první roli po skončení Chlapů?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 113 týdny
No, tak jeho si jako chirurga fakt představit nedokážu..třeba nás mile překvapí!
24ron24
před 112 týdny
Tak to bude sranda ;)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY