Facebook Twitter E-mail
16. srpna 2015

Monstropolis: ABC objednává pilot plný monster

Sezóna ještě ani nezačala, už máme ale za sebou jeden z prvních velkých prodejů potenciálního nového seriálu. Tentokrát uspěli scenáristé hororového filmu Saw IV, Patrick Melton a Marcus Dunstan. Ti spolu s producentem Aaronem Kaplanem prodali stanici ABC projekt Monstropolis. ABC ho obdařila tzv. put pilot závazkem, což znamená, že pokud nebude v televizi odvysílán minimálně pilot, stanice bude muset zaplatit pokutu. Projekt prozatím nemá produkční studio, očekává se ale, že připadne k ABC Studios.

V Monstropolis monstra skutečně existují. Žijí mezi lidmi ve městě zvaném New Manhattan neboli Monstropolis. Nyní je však tajemná osoba začíná vraždit. Případ dostane na starosti jeden detektiv, který za každou cenu musí vraha zastavit… nebo se stane jeho další obětí.

Spojení současnosti a monster je aktuálně téma, o které se ABC velmi zajímá. V roce 2013 dala pilotovou objednávku projektu Gothica, který byl zasazen do současnosti a točil se okolo mytologie, která zahrnovala legendy jako Dracula, Jekyll a Hyde, Frankenstein a Dorian Grey.

Kaplan je aktuálně dost vytížený. Na ABC chystá druhou sérii Secrets & Lies, na CBS se připravuje na novinku Life in Pieces, a HBO koupila jeho komedii Divorce se Sarah Jessicou Parker v hlavní roli.


Zaujal vás námět pilotu? Sledovali byste seriál, kdyby došlo k objednávce?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 45 týdny
Zmiňovaná Gothica zaujala víc.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY