Facebook Twitter E-mail
16. srpna 2015

Máma představí mámu mámy

Připravte se na velkolepé setkání. Sitcom Mom (Máma) ve třetí sérii představí máti zde přítomné hlavní máti.

Vítězka Oscara a Emmy, herečka Ellen Burstyn, získala hostující roli ve třetí sérii. Její postavou je Shirley, žena, která porodila Bonnie (Allison Janney).

„Hraje biologickou matku Bonnie,“ prozradila Janney během letní tiskové konference TCA. Shirley svou dceru opustila, když jí byly čtyři roky, a od té doby se obě ženy neviděly. Jde tak o ještě o třídu horší vztah, než jaký má Bonnie se svou vlastní dcerou Christy (Anna Faris).

Herečka se objeví ve třetí epizodě nové série, která bude odvysílaná 19. listopadu. Ve stejném díle se představí také June Squibb jakožto Dottie, kterou Christy vnímá jak ideální, bezchybnou babičku. Obě dámy jsou prozatím v plánu pouze na jednu epizodu.

Jak už jsme vám sdělili dříve, herečka Emily Osment se ve třetí řadě objeví ve víceepizodní roli. Jaime Pressly a Beth Hall byly povýšeny mezi hlavní postavy. Na druhou stranu Spencer Daniels, který hrál Lukea, už se pravděpodobně nevrátí, maximálně občas jako hvězdný host.


Těšíte se na další matinku tohoto šíleného rodu? Jste zvědaví, co dalšího třetí řada přinese? Líbí se vám Mom celkově jako seriál?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY