Facebook Twitter E-mail
16. srpna 2015

Law and Order: SVU bude řešit případ Roberta Dursta

Jinx je jedním z nejdiskutova­telnějších témat letošního roku, minimálně v USA. Televizní kriminálka Law & Order: Special Victims Unit (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti) to ví a doufá, že jí pomůže nahnat solidní ratingy.

Ve dvouhodinové premiéře nové série se bude tým vyšetřovatelů zabývat podobným případem, jakým je případ točící se okolo údajného vraha Roberta Dursta, který stál v centru dokumentu stanice HBO, The Jinx. Epizoda se točí okolo zámožného Newyorčana, který je podezříván z několika vražd, ačkoliv neexistují hmatatelné důkazy, které by ho k činům vázaly. A stejně jako v Jinxu, kde na konci Durst přiznal, že je „zabil všechny“, tak nové promo na seriál ukazuje údajného vraha, který volí podobná slova.

„Tohle je jeden z těch případů, o kterých bude Amerika mluvit,“ láká NBC ve zmíněném promu.

Kromě této zprávy bylo také potvrzeno, že herec Dallas Roberts si v premiéře řady zopakuje svou roli vraha Grega Yatese.


Těšíte se na novou sérii? Jste zvědaví, jak si tým s případem poradí? Znáte skutečný případ Roberta Dursta?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 121 týdny
To by nebolo SVU, aby to nebolo "ripped from the headlines" a aby sa...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY