Facebook Twitter E-mail
18. srpna 2015

Bones: Padme Booth je zpět, ale kde je Jared?

S nedávnými zprávami o tom, že jedenáctá řada krimidramatu Bones (Sběratelé kostí) začne vyšetřováním zmizení zvláštního agenta Seeleyho Bootha (David Boreanaz), o čemž jsme vás informovali začátkem srpna, přichází další novinka, která začátek nové série ještě více zamotává!

Mezi Sběratelé kostí totiž zavítá hned v úvodní epizodě nové řady pákistánská herečka s portugalskými a indickými kořeny Dilshad Vadsaria, která se proslavila hlavně rolí Rebeccy Logan v seriálu Greek.

Dilshad se v seriálu již mihla. Konkrétně jsme ji mohli vidět v páté řadě v epizodě The Dentist in the Ditch (Zubař v potoce), kde si zahrála Padme Booth-Dalaj, milující manželku Jareda Bootha (Brendan Fehr), se kterou se Jared setkal na cestách po Indii. Pro ty z vás, kteří si nemohou vzpomenout, co je Jared Booth zač, připomeňme si, že Jared je mladším bratrem Seeleyho Bootha a do Washingtonu přišel za prací v Pentagonu.

Jenže s účastí samotné Dilshad vyvstává na mysli řada otázek. Ukáže se i Jared? Pokud ne, tak co se s ním stalo? Fox zatím jeho účast nepotvrdil a na dotazy veřejnosti jen mlží. Navíc, druhá epizoda jedenácté řady nese název The Brother in the Basement (Bratr ve sklepě). Bude tak Jared figurovat ve zmizení Seeleyho? Nebo se snad můžeme dočkat únosu Seeleyho společně s jeho bratrem?

Tvůrcům seriálu by něco takového nebylo vůbec cizí. Nutno totiž podotknout, že scénáristé Bones rádi hazardují s osudy svých postav a nejednou přivedli fanoušky až v hrůzu. Naposledy to mohli diváci dost drsně pocítit v prvním díle desáté řady, kde byli svědkem úmrtí jedné z hlavních postav, jejíž odchod nikdo nečekal. Můžeme jen doufat, že stejný osud nepotká v říjnu někoho dalšího.

Jedenáctá řada Bones startuje na Foxu 1. října 2015.


Taky už napjatě očekáváte premiéru jedenácté řady Bones? Těšíte se na to, co si pro nás scénáristé připravili?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
HonZajs000
Autor kromě práva, hudby a hudební kompozice, které nade vše miluje, propadl i seriálům. Jeho duše je nenávratně ztracena. Již není cesty zpět!

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 113 týdny
Na to já si pamatuju, ale nevím teda, jestli ho fakt propustili, nebo si jen...
Addie
před 113 týdny
Propustili. Pak mu chtěl Booth pomoc něco sehnat, jenže to se rozhodl odjet...
Katka Mrkvicová
před 113 týdny
O Jaredovi potom už po návratu tuším že z Indie už snad řeč nebyla.Nebo...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY