21. 8. 2015

Tyra Banks ukáže v Black-ish svou komickou stránku

Tyra Banks ukáže v Black-ish svou komickou stránku

Modelka Tyra Banks se rozhodně nenudí. Moderování reality show America's Next Top Model jí očividně nestačí, poohlíží se proto po další práci. Bylo oznámeno, že Banks bude hostovat ve druhé sérii komedie Black-ish.

Nepůjde ale o žádnou klasickou roli. Banks ztvární verzi sebe sama. Seriálová Tyra je nejlepší kamarádka Dreho, což potvrdil tvůrce Kenya Barris. Tato role byla vytvořena na základě jeho vlastní osobní zkušenosti s královnou mola.

„Musím ocenit svou manželku. S Tyrou jsem vyrostl, ale moje manželka se musela smířit s tím, že moje nejlepší kamarádka od doby, kdy mi byly čtyři roky, je supermodelka,“ prozradil se smíchem Barris. „Nese to ale velmi dobře.“

Komedie se vrací s novou sérií ve středu 23. září. Tyřino hostování v seriálu proběhne někdy v polovině sezóny.


Oblíbili jste si loni novinku Black-ish? Těšíte se na druhou řadu? Myslíte si, že Tyra přinese do seriálu svěží vítr, nebo by se měla spíše držet u toho, co zná?

Já rád sdílím, on rád sdílí, ty rád sdílíš! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu