Facebook Twitter E-mail
21. srpna 2015

Tyra Banks ukáže v Black-ish svou komickou stránku

Modelka Tyra Banks se rozhodně nenudí. Moderování reality show America's Next Top Model jí očividně nestačí, poohlíží se proto po další práci. Bylo oznámeno, že Banks bude hostovat ve druhé sérii komedie Black-ish.

Nepůjde ale o žádnou klasickou roli. Banks ztvární verzi sebe sama. Seriálová Tyra je nejlepší kamarádka Dreho, což potvrdil tvůrce Kenya Barris. Tato role byla vytvořena na základě jeho vlastní osobní zkušenosti s královnou mola.

„Musím ocenit svou manželku. S Tyrou jsem vyrostl, ale moje manželka se musela smířit s tím, že moje nejlepší kamarádka od doby, kdy mi byly čtyři roky, je supermodelka,“ prozradil se smíchem Barris. „Nese to ale velmi dobře.“

Komedie se vrací s novou sérií ve středu 23. září. Tyřino hostování v seriálu proběhne někdy v polovině sezóny.


Oblíbili jste si loni novinku Black-ish? Těšíte se na druhou řadu? Myslíte si, že Tyra přinese do seriálu svěží vítr, nebo by se měla spíše držet u toho, co zná?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY