Facebook Twitter E-mail
21. srpna 2015

Bloodline vytahuje dalšího kostlivce ze skříně

A tento vypadá docela podobně, jako herec John Leguizamo. Tato slavná osobnost se přidává k chystané druhé sérii dramatu Bloodline, kterou pro rok 2016 připravuje streamovací služba Netflix. Leguizamo bude v seriálu jako vedlejší postava, která bude mít silné pouto k zesnulé, leč stále poměrně vitální černé ovci rodiny v podání Bena Mendelsohna.

Leguizamo ztvární Ozzyho Delvechio. Ten je popisován jako okouzlující, leč násilný oportunista a divoké dítko z Dannyho minulosti. Ozzy přijíždí do Florida Keys po Dannyho vraždě s vlastními záhadnými motivy. Vyhrožuje rodině, že jim udělá ze života peklo.

„Jsme Johnovi velcí fanoušci, ať už jako herce či jako scenáristy. Jsme velmi nadšení, že s ním budeme moct spolupracovat,“ uvedli výkonní producenti seriálu. „Má neuvěřitelný rozsah kreativity, což se k této postavě opravdu hodí. John rychle zapadne mezi naše úžasné osazenstvo, se kterým máme tu čest pracovat.“

Během letní tiskové konference bylo potvrzeno, že se ve druhé řadě vrátí Mendelsohn, a to i přes to, že jeho Danny byl ve finále první řady zavražděn. „Je tu velmi důležitý příběh, který chceme vyprávět. Dozvíme se více o tom, jaký vliv měl Danny na rodinu, a také více o jeho minulosti.“

Druhá série se na podzim bude natáčet, do oběhu bude vypuštěna v první polovině roku 2016.


Oblíbili jste si Bloodline? Znáte Leguizama? Těšíte se na jeho dějovou linku a celkově druhou řadu?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY