Facebook Twitter E-mail
22. srpna 2015

Loutkové šílenství pokračuje s Bumbleberry Lane

Stanice NBC sleduje, jaký zájem vyvolává na konkurenční ABC se svou chystanou novinkou The Muppets. Pro další sezónu tak již přemýšlí nad tím, že do programu zařadí vlastní seriál, ve kterém hlavní role hrají loutky.

Stanice zadala „put pilot“ objednávku projektu Bumbleberry Lane od spolutvůrce britského sitcomu Vicious, Garyho Janettiho. Příběh je zasazen za scénu rasově různorodého a politicky nezávadného loutkového dětského pořadu, kde však všichni pracovníci a vše, co je obklopuje, je velmi, velmi politicky nekorektní. Popis seriálu a název Bumbleberry Lane naznačuje, že půjde o podobnou show, jakou je legendární Sesame Street.

Projekt je popisován jako komedie s velkým osazenstvem, kde pracuje skupinka vyvrhelů, kteří se dohromady snaží tvořit seriál pro děti na veřejnoprávní televizi, a zároveň se snaží, aby se jejich zpackané životy nemíchaly s pracovní náplní. Občas to však skončí tak, že se loutky začnou chovat velmi divoce.

Ačkoliv se během letošního a loňského roku stanice mírně odtáhla od komedií, na další sezónu se právě na tento žánr velmi soustředí. „Komedie jsou pro nás velmi důležité,“ řekl během letní tiskové konference ředitel stanice Bob Greenblatt.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY