Facebook Twitter E-mail
30. srpna 2011

Stephen King všude kam se podíváš

Pamatujete, jak jsme nedávno psali, že A&E se chystá do zpracování seriálu Bag of Bones podle knížky Stephena Kinga? Dneska k tomu máme další info. Ke štábu se totiž přidal Jason Priestley, bývalá hvězda z Beverly Hills 90210. Tahle zpráva se objevila jen pár týdnů poté, co se objevily informace o jeho účasti v seriálu Haven (další dílko na motivy Kingovy knihy).

A jako by Stephena Kinga nebylo dost, tak se i televizní stanice Showtime rozhodla, že si natočí nějaký ten jeho bestseller. Zatím vedení odsouhlasilo výrobu scénáře podle knihy Under the Dome. Ta vypráví o malém městečku v Maine, kde začnou působit záhadné nadpřirozené síly, které ho uzavřou do neviditelné bubliny, takže ztratí kontakt s vnějším světem. Této krize využije místní zkorumpovaný politik, aby si tak mohl upevnit svůj vliv. Na postu výkonného producenta se usadil Steven Spielberg. No uvidíme, čí adaptace bude atmosféričtější.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kynel
hodně dávno
Nice!!! Stephen King na showtime
ranger
hodně dávno
V pondělí běžel díl Krajních mezí The Revelations of Becka Paulson podle...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY