Facebook Twitter E-mail
22. srpna 2015

Dočká se konečně Deadwood závěrečného filmu?

Tentokrát to vypadá velmi nadějně! Mnozí z vás si Deadwood možná ani nepamatují. Toto westernovské drama se vysílalo na HBO, stanice jej v roce 2006 po třech letech zrušila, aniž by se seriál dočkal zakončení, které by si zasloužil.

Nyní se to však k všeobecnému fanouškovskému nadšení může změnit. Různé zdroje uvádí, že aktuálně znovu probíhají rozhovory mezi stanicí a tvůrcem seriálu Davidem Milchem.

Možný projekt, který se s největší pravděpodobností dočká podoby filmu, je prodiskutováván již nějaký ten pátek. Už v roce 2014 uvedla jedna z hvězd seriálu, Kim Dickens, že pokračování je vskutku možné.

Garret Dillahunt, který hrál v milovaném seriálu postavy Francise Wolcotta a Jacka McCalla, minulý týden tweetnul nadějnou zprávu: „Slyšel jsem důvěryhodné fámy o filmu Deadwood. Všichni se modlíme.“

Filmové zakončení je velmi žádané. HBO totiž hned po zrušení seriálu oznámila plány k vytvoření dvou dvouhodinových ukončovacích filmů. Z těchto projektů však nakonec sešlo, nikdy se neposunuly do produkční fáze.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 112 týdny
Konečne som sa k Deadwoodu pred pár dňami dostal po niekoľkoročnej snahe....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY