Facebook Twitter E-mail
22. srpna 2015

Doctorovi nikdy nesmíte věřit

Devátá série Doctor Who (Pán času) je již za dveřmi a vypadá to, že Peter Capaldi se trošku uvolní… ale nebude náhodou muset čelit ztrátě nejlepší přítelkyně? Během natáčení nové řady se herec rozpovídal o tom, že když se seriál vrátí, Pán času si to bude zatraceně užívat.

„Nikdy nesmíte věřit Doctorovi Who, protože jeho znalosti minulosti a budoucnosti jsou obsáhlé, hluboké a ne úplně lidské,“ řekl herec. „Myslím, že se ve své lidské formě rozhodl užívat si to, protože ví, jak temné to venku může být. Ale jako vždy u Doctora Who, dobrá nálada nezůstane nepotrestaná!“

Jediná osoba, které se povedlo dostat se za Doctorovo mnohdy ledové brnění, je Clara. Ta i nadále zůstává jeho společnicí. „Pomáhá Doctorovi, aby dokázal více soucítit s lidskými bytostmi. Takže mu pomáhá, má svoje vlastní postupy, díky kterým je Doctor lepší.“ Jak dlouho tato idylka ale bude trvat? Zůstane Clara v příběhu, nebo se v dálce objevuje potenciální nová společnice? Podle Capaldiho se tentokrát okolo TARDIS bude objevovat více postav. „Je tu mnoho možných lidí, kteří by se lehce mohli do TARDIS dostat. V dějové lince si hrajeme se spoustou z nich,“ lákal herec.

Doctor Who začíná na BBC již za necelý měsíc, v sobotu 19. září.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Klik
před 117 týdny
Ja som na začiatku mala Dannyho rada, ale za koľko? za 3 epizódy ho úplne...
Drunk_Queen
před 117 týdny
Já už bych klidně měnila Moffata...
24ron24
před 117 týdny
Jaj teraz by sa hodila TARDIS aby ma preniesla do 19.9.2015!!! :DD Už sa neviem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY