Facebook Twitter E-mail
22. srpna 2015

Law & Order SVU: Závan z minulosti Rollinsové

Zrovna když jeden člověk odešel ze života detektivky Rollinsové v Law & Order: Special Victims Unit (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti), další se do něj vrací.

Bylo potvrzeno, že se v nové sérii vrátí hrdinčina sestra v podání herečky Lindsay Pulsipher. „Uvidíme její sestru a setkáme se s její matkou,“ prozradil výkonný producent Warren Leight. „I když je jejich záměrem být u ní pro podporu, což si vlastně ani nejsem jistý, jestli jejich záměr je, pro ni toto shledání není skvělé. Nikdy nevyjde nic dobrého z toho, když se setká se svou sestrou nebo matkou.“

A proč obě dámy vůbec přijdou na scénu? Možná proto, že Rollinsová čeká dítě, stejně jako její představitelka Kelli Giddishová v reálném životě? „Na konci premiérové epizody budeme znát část odpovědi na tuto otázku,“ láká Leight.

Ať už je těhotná, či nikoliv, bude se muset vypořádat s pořádnou změnou poté, co její partner a milostná známost detektiv Amaro odešel. „Tento chlap byl pro ni oporou v pracovním i osobním životě, stejně tak pro Bensonovou. Oběma moc chybí. I když o tom lidé nebudou mluvit, diváci uvidí, jak se změnila dynamika.“

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY